قرار داد شروع به کار

قرار داد شروع به کار

قرار داد شروع به کار


قرار داد شروع به کار

جناب آقاي ……………مالك محترم پرونده ……………..به آدرس……………………….

موضوع :دستور شروع به کار

با سلام، با توجه به شروع به کار جنابعالی به منظور تامين ايمني كارگاه كه از الزامات اوليه كار و پروژه مي باشد ضروري است در اسرع وقت در خصوص موارد ذيل اقدام فرماييد:

۱- در صورت نیاز ضمن هماهنگي با اداره گاز و برق و آب و تلفن منطقه نسبت به جمع آوري رگولاتور گاز و ايمن سازي علمك مربوطه در اسرع وقت اقدام فرماييد.

۲-نصب تابلوي اطلاعات حقوقي كارگاه در محل مناسب و در معرض ديد عموم همچنين تهيه تابلوهاي ايمني مانند (اول ايمني بعد كار) (استفاده از لباس ،كلاه ، دستكش و كفش ايمني الزامي است )و (خطر سقوط از ارتفاع)مطابق مبحث ۱۲ مقررات ملي ساختمان در محوطه داخلي كارگاه صورت پذيرد.

۳-در خصوص تهيه بيمه نامه هاي مسئوليت مدني كارفرما در مقابل كاركنان و همچنين مسئوليت مدني كارفرما در برابر اشخاص ثالث و خريد الحاقيه هاي مربوط به كلوز هاي تحت پوشش قرار گرفتن صدمات جسماني وارده به كاركنان بيمه گزار ناشي از مسئوليت مهندسين ناظر، تحت پوشش قرار گرفتن مطالبات سازمان تامين اجتماعي از كارفرما (ماده ۶۶ قانون تامين اجتماعي )پرداخت خسارت بدون راي دادگاه از نمايندگي هاي بيمه اقدام گردد.

4- کارفرما موظف است کلیه تجهیزات ایمنی مورد نیاز کارگاه را خریداری کرده و پس از آموزش به کارگران آنها را در اختیار آنها قرار داده و رسید دریافت کند و بر روی استفاده از آنها نظارت داشته است.

5- کارفرما موظف است اکیپ اجرائی خود را قبل از شروع به کار به ناظر معرفی کند و از کارگران دارای کارت مهارت فنی در زمینه فعالیت فوق استفاده نماید و پس از تائید ناظر آنها را به کار گمارد.

مطالعه کنید.
طراحی تالار

6- کارفرما موظف است 1 هفته قبل از هرگونه عملیات ساختمانی در هر مرحله به صورت کتبی و شفاهی به ناظر اطلاع داده و از ایشان تاییده دریافت کند.

7- کارفرما موظف است دستور کار ناظرین را در جاییکه همه افراد کارگاه بتوانند آنرا مشاهده کنند قرار دهد.

8- کارفرما موظف است از بتن و میلگرد و تیرچه و مصالح درون کارگاه تست گرفته و همراه با تائیده و فاکتور به ناظر تحویل دهد.

9- کارفرما موظف است وسایل حفاظت فردی مورد نیاز کارگاه را خریداری کرده و بعد از آموزش همه افراد کارگاه نسبت به نحوه استفاده آنها نظارت داشته باشد.

10- اجرای هر قسمت از ساختمان باید عینا طبق نقشه مصوب باشد و مسئولیت هرگونه پیشروی و اجرا غیر اصولی به عهده مالک می باشد.

ساخت آپارتمان ابلاغيه در تاريخ ……….…..به اينجانب ……………………تحويل و تفهيم شد و متعهد به رعايت تمامي مفاد آن مي باشم.

نام و امضاء مالك تاریخ و اثرانگشت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما