طراحی ویلا

طراحی ویلا

آیا میدانستید؟

ساخت و طراحی ویلا توسط کارفرما به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه های زیاد و مدت زمان بیشتری را میبرد، در صورتی که واگذاری ساخت ویلا به افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت ویلا را تا ۳۰٪ و مدت زمان ساخت ویلا را تا ۶۰٪ کاهش دهد. مشاوره با ما کاملا رایگان می باشد. ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸

طراحی و ساخت ویلا

راه های شگفت انگیز برای رسیدن به رویاهای شما؟

بخشی از خدمات ما
 • طراحی باغ
 • طراحی ویلا با انرژی صفر
 • ویلا در شیب
 • ویلا قابل حمل
 • طراحی ویلا لاکچری
 • طراحی کاخ ویلایی
 • طراحی عمارت ویلایی
 • ساخت و ساز BIM
 • طراحی ویلا
 • ساخت ویلا
 • طراحی منظر
 • ساخت محوطه سازی
طراحی ویلا
_

طراحی ویلا 

ویلا قبلاً یک خانه باستانی طبقه بالا رومی باستان بود. امروزه به عنوان یک سبک زندگی لوکس و راحت دیده می شود. برخی از آنها برای تعطیلات یا اهداف استراحت بازدید می شوند، در حالی که برخی دیگر برای سکونت موقتی یا دائمی هستند. آنها بطور خاص با شیوه ای مجلل طراحی ویلا شده اند، محوطه سازی حیاط تعداد زیادی از آنها را می توان در اطراف تهران و شمال یافت. ما در طراحی ویلا اویم شاهانه امیدواریم که با ارائه طرح های نفس گیر برای ویلا در کل ایران و ایجاد زندگی راحت برای بومیان و بازدید کنندگان، سبک زندگی شما را طراحی کنیم.

_

طراحی ویلا در شمال

 ما یک مشاور مهندسی چند رشته ای در ایران هستیم که طیف گسترده ای از خدمات مهندسی را ارائه می دهیم. تیم ما از طراحان با تجربه و متفکران استراتژیک از سراسر ایران تشکیل شده است. از آنجا که تیم ما یک گروه چهارگانه نظام مهندسی است از این رو طراحی ویلا و ساخت ویلا فعالیت های اصلی ماست. با درک عالی از نیازهای خانواده، طرح هایی با کیفیت، پویا و خلاقانه ارائه می دهیم. همچنین، ما خدمات طراحی سریع و قابل اعتماد و با قیمت های غیر قابل قبولی ارائه می دهیم. برج های تهران علاوه بر این، ما مشتری را به عنوان تصمیم گیرنده در نظر می گیریم و اعتماد آنها را به “روش استراتژیک و جامع” ما برای رسیدن به طراحی ویلا “پایه گذاری می کنیم.

طراحی ویلا

ساخت رویاهای شما در ۳ تا ۶ ماه با ویلا لوکس

شماره تماس با ما – 02128427078

_

طراحی ویلا مجلل

مراجعه به یک ساختمان ویلایی، چه یک ویلا دائمی یا یک ویلا آخر هفته ای، به عنوان یک ویلا بسیار ساده است – اما آیا همیشه این واژه مناسب برای استفاده است؟ از لحاظ تاریخی، ویلاها ملکی مملو از کشور لوکس بودند که متعلق به اشراف رومی بود و در آنجا برای تعطیلات آخر هفته، تعطیلات و هر زمان دیگری که احساس می کردند نیاز به آرامش دارن به ویلاهای خود رجوع میکردن. با یک محوطه سازی گسترده و حتی یک تاکستان، یک ساختمان هوشمند، شیک و جادار تصور کنید. این چیزی است که به نظر می رسید (و برخی هنوز هم انجام می دهند). در عصر مدرن امروز طراحی ویلا، نقشه ساختمان ویلایی یک ویلا به احتمال زیاد به یک اقامتگاه شخصی لوکس اجاره یا خریداری شده به عنوان یک خانه تعطیلات فصلی دوم است. به عنوان نسخه منحصر به فرد و لوکس تر ویلا ییلاقی یک فکر کنید. جستجوی چنین فضایی خصوصی و صمیمی (و البته لوکس) برای مسافرانی که توانایی تهیه آن را دارند وسوسه انگیز است، زیرا یک ویلای عمومی کاملاً شبیه هتل یک هتل سطح بالا (از جمله خدمات مانند صبحانه، دربان و تمیز کردن کمک می کند. )، فقط با یک محیط شخصی و شخصی تر. معماران میتوانند در هنگام طراحی ویلا مجلل می تواند شامل موارد زیر باشد: اتاق خواب های مختلف، باغ های سرسبز و کاملاً تزئین شده، لوازم جانبی آب و یا دو مورد برای محیطی اضافه (مانند استخر یا چشمه)، تراس ها و بالکن ها برای استفاده بیشتر از نمای عالی و مبلمان و وسایل زیبا برای ساخت یکی از آنها تا حد امکان راحت باشید 

_

طراحی ویلا لوکس

با دیدن ویلاهایی که در تاریخ روم سرچشمه گرفته است (در مکان های مدیترانه ای مانند ایتالیا و اسپانیا)، طراحی ویلا آنها با سبک معماری معماری توسکایی، مدیترانه ای و سنتی شروع به کار کردند. امروزه طراحی ویلا، این سبک ها توسط شرکت های جهانگردی، هتل ها و هرکسی که بودجه لازم برای رفتار با خود، خانه های تفریحی و املاک و مستغلات خود را دارند، در سراسر جهان کاملاً تقلید شده اند – حتی در شمال ایران، طراحی نما کلاسیک در رویت جایی که ویلاها مترادف با لوکس (بسته به شرکت و محل سکونت) واحدهای اقامتی که برای افراد عزیز در تعطیلات پذیرایی می کنند. البته طراحی معماری کاملاً متنوع است، به این معنی که ویلاهای فوق العاده مدرن و (یا شبه خانه ها) نیز می توانند پیدا شوند، نه تنها در شمال ایران بلکه در سایر نقاط ایران، با همان فضای، سبک و اسراف. که انتظار می رود یک خانه تابستانی طبقه بالا، هر چند با پیچ و تاب و مدرن در طراحی، چه در داخل و خارج باشد.

 

طراحی ویلا

طراحی ویلا تخصص حرفه ای ماست

شماره تماس با ما – 02128427078

طراحی ویلا
_

ویلا دوبلکس

طراحی ویلا دوبلکس مخلوط بین یک خانه مجرد خانوادگی و یک خانه یک طبقه است و برای دو خانواده در نظر گرفته شده است. از دو خانه تشکیل شده است که به طور معمول با یک دیوار تقسیم شده با یکدیگر آینه ای معکوس شده اند. دیواره تقسیم کننده به عایق ضد حریق و عایق صوتی نیاز دارد. محافظت حرارتی برای دیواره تقسیم مورد نیاز نیست. یک خانه دوبلکس همیشه از دو ورودی جداگانه و دو راه پله جداگانه تشکیل شده است. از بیرون آن دو (آیینه معکوس) خانه به یکدیگر شباهت دارند. در داخل خانه دوبلکس طرح اتاق می تواند آزادانه طراحی شود. طراحی نما مدرن و کلاسیک در بیشتر موارد، خانه دوبلکس با باغ خود احاطه شده است و حداقل از یک طبقه همکف و یک طبقه فوقانی تشکیل شده است. طراحی ویلا اغلب دارای یک اتاق زیر شیروانی گسترده هستند که از دیدگاه کارآیی اقتصادی معنا می یابد. یک خانه دوبلکس با در نظر گرفتن نیمی از خانه، کمتر از یک خانه خانوادگی مجزا است اما هزینه آن بیش از یک خانه ردیف است. از ملک مورد نیاز می توان به صورت کارآمد استفاده کرد، به مصالح ساختمانی کمتری احتیاج دارد و مصرف انرژی به دلیل دیوار مشترک، کمی کمتر از یک خانه مجلل است. خانه های دوبلکس معمولاً به عنوان خانه های سنگ تراشی محکم، خانه های پیش ساخته و خانه های برهنه ارائه می شوند.

 

_

طراحی ویلا ییلاقی

طراحی ویلا ییلاقی خانه ای است که فقط از یک طبقه تشکیل شده است. خانواده های دارای فرزندان کوچک اغلب یک خانه ی ییلاقی را ترجیح می دهند زیرا خطر تصادفات به دلیل شکاف در پله ها وجود ندارد. فضای زندگی به وضوح قابل مشاهده است و تمیز کردن آنها آسان است. به دلیل عدم وجود پله های داخلی تا طبقه دوم، ییلاقی یک راه ایده آل برای زندگی برای معلولین است. کل برنامه ریزی اتاق های فردی می تواند بدون مانع باشد. نیاز به پیاده روی از پله ها به طبقه دوم نیاز نیست. آسانسور جایگزینی برای پله ها خواهد بود. در اکثر موارد یک خانه ییلاقی دارای یک سقف مسطح، سقف انتهایی شیروانی یا سقف انتهایی کوهپایه، یک خانه ییلاقی معمولاً روی یک ملک جدا شده و از نظر ساختاری یا سازنده ای که با یکی از ساختمانهای مجاور ارتباط دارد نیست. شما می توانید ییلاقی های ییلاقی را اغلب در خواصی که بیش از حد کافی از سطح پایه دارند پیدا کنید. خانه های ییلاقی می توانند به عنوان خانه های سنگ تراشی جامد، خانه های پیش ساخته، خانه های برهنه یا خانه های چوبی عرضه شوند.

 

طراحی ویلا

نحوه ارتباط با گروه طراحی ویلا اویم شاهانه

متخصصان گروه طراحی ویلا اویم شاهانه با افرادی که می خواهند خانه های خود را بسازند یا طراحی کنند ارتباط برقرار میکنند. متخصصان ما در شمال و تهران مستقر هستند و بیش از ۱۰۰ها طرح طراحی ویلا، معماران، معماران منظره می توانند در دستیابی به پروژه رویایی خود به شما کمک کنند. تعریف موزه با گذاشتن درخواست پروژه خود در صفحه مشاوره رایگان ما، شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط و حتی انتخاب از یکی از متخصصان برتر ما که بیشترین خواسته شما را داشته باشد. جدا از ارتباط شما با بهترین متخصصان، طراح ویلا در ایران به عنوان الهام بخش شما نیز می تواند خانه شما را همیشه زیبا و با دکوراسیون داخلی زیبا جلوه دهد! 02128427078