طراحی ویلا | طراحی ویلا مدرن | طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا

گاهی ویلای زیبا چیزی فراتر از یک فضای زندگی مجلل می شود. ایده طراحی ویلا در کل ایران توسط گروه معماری اویم شاهانه با خلق و خوی مسحورکننده زیبایی و ظرافت به نمونه مدرن کاخ تبدیل شده است. ما با روحیه گرایش های جدید مد، ویلا طراحی زیبایی را در ایران ایجاد می کنیم. سازماندهی کامل فضا، طراحی باغ ویلا لاکچری راه حل های منحصر به فرد طراحی، معرفی فن آوری های جدید. این همان چیزی است که در قلب زیبایی منحصر به فرد هر پروژه در اویم شاهانه نهفته است.

طراحی ویلا

طراحی ویلا مدرن

آیا میدانستید؟

ساخت و طراحی ویلا توسط کارفرما به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه های زیاد و مدت زمان بیشتری را میبرد، در صورتی که واگذاری ساخت ویلا به افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت ویلا را تا ۳۰٪ و مدت زمان ساخت ویلا را تا ۶۰٪ کاهش دهد. مشاوره با ما کاملا رایگان می باشد. 09122623934

طراحی ویلا
طراحی ویلا

طراحی و ساخت ویلا

راه های شگفت انگیز برای رسیدن به رویاهای شما؟

بخشی از خدمات ما
 • طراحی باغ
 • طراحی ویلا با انرژی صفر
 • ویلا در شیب
 • ویلا قابل حمل
 • طراحی ویلا لاکچری
 • طراحی کاخ ویلایی
 • طراحی عمارت ویلایی
 • ساخت و ساز BIM
 • طراحی ویلا
 • ساخت ویلا
 • طراحی منظر
 • ساخت محوطه سازی
طراحی ویلا
_

ایده طراحی ویلا

ایده طراحی ویلا ویلا قبلاً یک خانه باستانی طبقه بالا رومی باستان بود. امروزه به عنوان یک سبک زندگی لوکس و راحت دیده می شود. برخی از آنها برای تعطیلات یا اهداف استراحت بازدید می شوند، در حالی که برخی دیگر برای سکونت موقتی یا دائمی هستند. آنها بطور خاص با شیوه ای مجلل ایده طراحی ویلا شده اند، محوطه سازی حیاط تعداد زیادی از آنها را می توان در اطراف تهران و شمال یافت. ما در اویم شاهانه امیدواریم که با ارائه طرح های نفس گیر برای ویلا در کل ایران و ایجاد زندگی راحت برای بومیان و بازدید کنندگان، سبک زندگی شما را طراحی کنیم.

_

طراحی و ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا ما یک مشاور مهندسی چند رشته ای در ایران هستیم که طیف گسترده ای از خدمات مهندسی را ارائه می دهیم. تیم ما از طراحان با تجربه و متفکران استراتژیک از سراسر ایران تشکیل شده است. از آنجا که تیم ما یک گروه چهارگانه نظام مهندسی است از این رو طراحی ویلا مدرن و ساخت ویلا فعالیت های اصلی ماست. با درک عالی از نیازهای خانواده، طرح هایی با کیفیت، پویا و خلاقانه ارائه می دهیم. همچنین، ما خدمات طراحی سریع و قابل اعتماد و با قیمت های غیر قابل قبولی ارائه می دهیم. برج های تهران علاوه بر این، ما مشتری را به عنوان تصمیم گیرنده در نظر می گیریم و اعتماد آنها را به “روش استراتژیک و جامع” ما برای رسیدن به طراحی ویلا لاکچری “پایه گذاری می کنیم.

طراحی ویلا

ساخت رویاهای شما در ۳ تا ۶ ماه با ویلا لوکس

شماره تماس با ما – 09122623934

_

طراحی باغ ویلا لاکچری

طراحی باغ ویلا لاکچری مراجعه به یک ساختمان ویلایی، چه یک ویلا دائمی یا یک ویلا آخر هفته ای، به عنوان یک ویلا بسیار ساده است – اما آیا همیشه این واژه مناسب برای استفاده است؟ از لحاظ تاریخی، ویلاها ملکی مملو از کشور لوکس بودند که متعلق به اشراف رومی بود و در آنجا برای تعطیلات آخر هفته، تعطیلات و هر زمان دیگری که احساس می کردند نیاز به آرامش دارن به ویلاهای خود رجوع میکردن. با یک محوطه سازی گسترده و حتی یک تاکستان، طراحی ویلای کوچک یک ساختمان هوشمند، شیک و جادار تصور کنید. این چیزی است که به نظر می رسید (و برخی هنوز هم انجام می دهند). در عصر مدرن امروز ایده طراحی ویلا، نقشه ساختمان ویلایی یک ویلا به احتمال زیاد به یک اقامتگاه شخصی لوکس اجاره یا خریداری شده به عنوان یک خانه تعطیلات فصلی دوم است. به عنوان نسخه منحصر به فرد و لوکس تر ویلا ییلاقی یک فکر کنید. جستجوی چنین فضایی خصوصی و صمیمی (و البته لوکس) برای مسافرانی که توانایی تهیه آن را دارند وسوسه انگیز است، طراحی باغ ویلا لاکچری زیرا یک ویلای عمومی کاملاً شبیه هتل یک هتل سطح بالا (از جمله خدمات مانند صبحانه، دربان و تمیز کردن کمک می کند. )، فقط با یک محیط شخصی و شخصی تر. معماران میتوانند در هنگام می تواند شامل موارد زیر باشد: اتاق خواب های مختلف، باغ های سرسبز و کاملاً تزئین شده، لوازم جانبی آب و یا دو مورد برای محیطی اضافه (مانند استخر یا چشمه)، تراس ها و بالکن ها برای استفاده بیشتر از نمای عالی و مبلمان و وسایل زیبا برای ساخت یکی از آنها تا حد امکان راحت باشید 

_

طراحی ویلا لوکس

با دیدن ویلاهایی که در تاریخ روم سرچشمه گرفته است (در مکان های مدیترانه ای مانند ایتالیا و اسپانیا)، آنها با سبک معماری معماری توسکایی، مدیترانه ای و سنتی شروع به کار کردند. امروزه ویلا، این سبک ها توسط شرکت های جهانگردی، هتل ها و هرکسی که بودجه لازم برای رفتار با خود، خانه های تفریحی و املاک و مستغلات خود را دارند، در سراسر جهان کاملاً تقلید شده اند – حتی در شمال ایران، طراحی نما کلاسیک در رویت جایی که ویلاها مترادف با لوکس (بسته به شرکت و محل سکونت) واحدهای اقامتی که برای افراد عزیز در تعطیلات پذیرایی می کنند. البته طراحی معماری کاملاً متنوع است، طراحی ویلای کوچک به این معنی که ویلاهای فوق العاده مدرن و (یا شبه خانه ها) نیز می توانند پیدا شوند، طراحی ویلا ایرانی نه تنها در شمال ایران بلکه در سایر نقاط ایران، با همان فضای، سبک و اسراف. که انتظار می رود یک خانه تابستانی طبقه بالا، هر چند با پیچ و تاب و مدرن در طراحی، چه در داخل و خارج باشد.

 

طراحی ویلا

طراحی ویلا لاکچری تخصص حرفه ای ماست

شماره تماس با ما – 09122623934

طراحی ویلا
_

​طراحی ویلا دوبلکس

طراحی ویلا دوبلکس مخلوط بین یک خانه مجرد خانوادگی و یک خانه یک طبقه است و برای دو خانواده در نظر گرفته شده است. از دو خانه تشکیل شده است که به طور معمول با یک دیوار تقسیم شده با یکدیگر آینه ای معکوس شده اند. دیواره تقسیم کننده به عایق ضد حریق و عایق صوتی نیاز دارد. محافظت حرارتی برای دیواره تقسیم مورد نیاز نیست. یک خانه دوبلکس همیشه از دو ورودی جداگانه و دو راه پله جداگانه تشکیل شده است. طراحی و ساخت ویلا از بیرون آن دو (آیینه معکوس) خانه به یکدیگر شباهت دارند. در داخل خانه دوبلکس طرح اتاق می تواند آزادانه طراحی شود. طراحی نما مدرن و کلاسیک در بیشتر موارد، خانه دوبلکس با باغ خود احاطه شده است و حداقل از یک طبقه همکف و یک طبقه فوقانی تشکیل شده است. طراحی ویلا اغلب دارای یک اتاق زیر شیروانی گسترده هستند طراحی ویلای مدرن کوچک که از دیدگاه کارآیی اقتصادی معنا می یابد. یک خانه دوبلکس با در نظر گرفتن نیمی از خانه، کمتر از یک خانه خانوادگی مجزا است اما هزینه آن بیش از یک خانه ردیف است. از ملک مورد نیاز می توان به صورت کارآمد استفاده کرد، به مصالح ساختمانی کمتری احتیاج دارد و مصرف انرژی به دلیل دیوار مشترک، کمی کمتر از یک خانه مجلل است. خانه های دوبلکس معمولاً به عنوان خانه های سنگ تراشی محکم، خانه های پیش ساخته و خانه های برهنه ارائه می شوند.

 

_

طراحی ویلای کوچک

طراحی ویلای کوچک خانه ای است که فقط از یک طبقه تشکیل شده است. خانواده های دارای فرزندان کوچک اغلب یک خانه ی ییلاقی را ترجیح می دهند زیرا خطر تصادفات به دلیل شکاف در پله ها وجود ندارد. طراحی ویلای کوچک فضای زندگی به وضوح قابل مشاهده است و تمیز کردن آنها آسان است. به دلیل عدم وجود پله های داخلی تا طبقه دوم، ییلاقی یک راه ایده آل برای زندگی برای معلولین است. کل برنامه ریزی اتاق های فردی می تواند بدون مانع باشد. نیاز به پیاده روی از پله ها به طبقه دوم نیاز نیست. آسانسور جایگزینی برای پله ها خواهد بود. در اکثر موارد یک خانه ییلاقی دارای یک سقف مسطح، طراحی ویلای مدرن کوچک سقف انتهایی شیروانی یا سقف انتهایی کوهپایه، یک خانه ییلاقی معمولاً روی یک ملک جدا شده و از نظر ساختاری یا سازنده ای که با یکی از ساختمانهای مجاور ارتباط دارد نیست. شما می توانید ییلاقی های ییلاقی را اغلب در خواصی که بیش از حد کافی از سطح پایه دارند پیدا کنید. خانه های ییلاقی می توانند به عنوان خانه های سنگ تراشی جامد، خانه های پیش ساخته، خانه های برهنه یا خانه های چوبی عرضه شوند.

 

طراحی ویلا

نحوه ارتباط با گروه طراحی ویلا اویم شاهانه

متخصصان گروه ​طراحی ویلا دوبلکس اویم شاهانه با افرادی که می خواهند خانه های خود را بسازند یا طراحی کنند ارتباط برقرار میکنند. متخصصان ما در شمال و تهران مستقر هستند و بیش از ۱۰۰ها طرح ایده طراحی ویلا، معماران، طراحی و ساخت ویلا معماران منظره می توانند در دستیابی به پروژه رویایی خود به شما کمک کنند. تعریف موزه با گذاشتن درخواست پروژه خود در صفحه مشاوره رایگان ما، شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط و حتی انتخاب از یکی از متخصصان برتر ما که بیشترین خواسته شما را داشته باشد. جدا از ارتباط شما با بهترین متخصصان، طراح ویلا در ایران به عنوان الهام بخش شما نیز می تواند خانه شما را همیشه زیبا و با دکوراسیون داخلی زیبا جلوه دهد! 09122623934

طراحی ویلا ایرانی

طراحی ویلا ایرانی ما یک مشاور مهندسی چند رشته ای در ایران هستیم که طیف گسترده ای از خدمات مهندسی را ارائه می دهیم. تیم ما متشکل از طراحان و متفکران استراتژیک مجرب از سراسر جهان است. از آنجا که تیم ما یک گروه مخلوط سرپرستی است که از زمینه های مختلفی تشکیل می شود، ما طراحی ویلا را ارائه می دهیم که منحصر به فرد است و گاهی اوقات خارج از محدوده سایر شرکت های مهندسی است. اویم شاهانه با درک عالی از نیازهای خانواده، طراحی های با کیفیت، پویا و ابتکاری را ارائه می دهد. همچنین، ما خدمات طراحی سریع و قابل اطمینان را با قیمت های بی نظیر ارائه می دهیم. علاوه بر این، ما مشتریان را به عنوان تصمیم گیرنده در نظر می گیریم و اعتماد آنها را به “روش استراتژیک و جامع ما برای نزدیک شدن به طراحی” استوار می کنیم  به همین دلیل بیشتر آنها در نتیجه توصیه ای از همتایان یا مشتریانی که قبلاً با ما کار کرده بود

طراحی ویلا

طراحی ویلا لاکچری

طراحی ویلا لاکچری درک نیازهای خانواده در طراحی ویلا رویایی شما را به همراه تمام نقشه هایی که برای ساخت ویلا / ساختمان لازم است فراهم می کند. نقشه های اصلی شامل طراحی سازه ای، طراحی معماری و طراحی MEP است. با درخواست شما، ما همچنین می توانیم طراحی داخلی حیرت انگیزی را برای اتاق نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه شما ارائه دهیم. هزینه ساخت ویلا لاکچری نسبت به پروژه های مدرن یا سنتی تقریبا 30% درصد گران تر از این بنا ها هستش، ما در مجموعه معماری اویم شاهانه به کارفرمایان خود تمامی خدمات طراحی و ساخت پروژه های خود راهنمایی لازم را مشاوره ارائه میدهیم، در بیشتر پروژه ها حمایت از شرکت ها و تولید کنندگان داخلی جهت خرید متریال معرفی میگردد. لاکچری فقط سنگ نیست.

طراحی ویلای مدرن کوچک

طراحی ویلای مدرن کوچک با توجه به نیاز مشتری و تمایل او به داشتن یک ویلا زیبا با هزینه مقرون به صرفه، اویم شاهانه می تواند انواع طراحی ها را به شما ارائه دهد که به نظر حیرت آور است. ما هم نقشه های 2 بعدی و هم تصاویر سه بعدی را ارائه می دهیم تا به شما بگوییم بعد از ساخت خانه چگونه به نظر می رسد. با وجود این، طراحان حرفه ای ما همچنین در مورد ویژگی هایی که باعث می شود خانه شما شگفت انگیز به نظر برسد، طراحی ویلا ایرانی به شما مشاوره می دهند. ما با طراحی های خارق العاده بهترین زیبایی را در دفتر ارائه می دهیم که می تواند هر کسی را که نگاهش به آن خیره کند مجذوب خود کند. ما با روند فعلی و آتیه طراحی ویلا آشنا هستیم، بنابراین می توانیم در مورد بهترین ​طراحی ویلا دوبلکس هایی که می خواهید انتخاب کنید تا در آینده نیز به نظر برسد که به نظر می رسد ویلا شما به شما مشاوره می دهد.

طراحی ویلا تخصص حرفه ای ماست

شماره تماس با ما – 09122623934

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک

_

طراحی ویلا کلاسیک طراحی داخلی و خارجی ویلا مدرن با ویژگی دیوار کشی بتونی برجسته، ساختاری ساده، لبه دار و متراکم دارد. پنجره ها و درهای شیشه ای بزرگ، جلوه بصری بیشتری به ساختار می بخشد، که به نور طبیعی اجازه می دهد تا به عنوان بخشی از عناصر بهبود یافته سبک مدرن، طراحی ویلا مینیمال به فضای داخلی آن ضربه وارد کند. طراحی ویلای مدرن کوچک استفاده و تلفیق رسانه های ترکیبی مانند سنگها، آجرها، فلزات و چوب ها در طرح نیز جلوه ای منحصر به فرد می دهد که باعث برجسته شدن ساختار می شود. نور مناسب به دلیل وجود تأکید بر لبه ها، طراحی باغ ویلا لاکچری روکش دیوارها و دیوارهای لهجه، به ظاهر کلی طرح کمک می کند.

طراحی ویلا مدرن کوچک

طراحی ویلا مدرن کوچک معماری مدرن از اواخر قرن نوزدهم تا قرن بیستم با انقلابی در فناوری، مهندسی و مصالح ساختمانی بوجود آمد که هدف آن توسعه سبک و ایده جدید طراحی بود. طراحی مدرن معماری برای انتقال آسان از سبک های تاریخی و کلاسیک کاملاً کاربردی و ابتکاری ارتقا یافت. این اساس بر اساس آخرین فن آوری های نوآورانه ساخت و ساز، عمدتا با استفاده از بتن مسلح، طراحی ویلای مدرن کوچک فولاد و شیشه است. از این رو، طراحی های مدرن ویلا نیز ایده اصلی کارکردگرایی و مینیمالیسم را به کار می بندند، که به معنای کنار گذاشتن زیور آلات یا دکوراسیون غیرضروری است.

ویلا مدرن کوچک

طراحی ویلا کوچک در ایران سادگی ساختار را به تصویر می کشد، که به سبک اجازه می دهد هماهنگ با محیط ترکیب شود. ایده معماری مدرن عمدتا با استفاده از دیوارهای بتونی، پنجره ها و پنجره های بزرگ شیشه ای، ویلا مدرن کوچک برنامه ریزی فضای باز و دکوراسیون و مبلمان کاربردی با تراکم سازه ای بازی می کند. طراحی منظره باید همیشه خنثی باشد و با ساختار اصلی ترکیب شود. هر دو باید با هم ترکیب و تکمیل شوند تا کاملاً یک طراحی متعادل ایجاد شود.

طراحی ویلا و باغ

طراحی ویلا و باغ برنامه ریزی فضای باز امکان حرکت آزادانه در فضاهای داخلی و خارجی سازه را فراهم می کند. همچنین دسترسی آسان از یک فضای داخلی به فضای داخلی دیگر یا از یک فضای داخلی به فضای خارجی و بالعکس را فراهم می کند. طراحی داخلی سادگی و مینیمالیسم را برجسته می کند، و فضای بازتری را در داخل فراهم می کند. در طراحی داخلی مدرن از طرح رنگی خاکی و خنثی استفاده شده تا جلوه ای طبیعی تر به دست دهد. انواع مختلفی از چوب ها در طراحی داخلی گنجانده شده است، طراحی ویلا کوچک مانند وسایل، مبلمان، دیوارها، سقف ها و کف برای افزودن بافت. مشاور مهندسی اویم شاهانه مجهز به ایده های نوآورانه و متنوع طراحی برای طراحی مدرن ویلا در تهران و کرج است. تیم ما آماده برقراری ارتباط و کمک به شما در طراحی یک طرح طراحی کاملاً متناسب با نیازهای شما است.

طراحی ویلا سنتی

طراحی ویلا سنتی معماری معاصر شامل ایده هایی از معماری مدرن مانند کارکردگرایی و نوآوری است، به جز سادگی و مینیمالیسم. عنصر متمایز معماری معاصر رسا بودن فرم و طرح است که اجازه می دهد مفهوم ترکیب دو یا چند نوع طراحی و گرایش در یک طرح شاهکار وجود داشته باشد. این یک دسته از ساخت و سازها است که سبک های مختلفی از طراحی های ساختمان را که از دامنه وسیعی از الهام گرفته شده است ترکیب می کند. ایده دیگری که معماری معاصر را مفهوم می بخشد، پایداری است که شامل مواد کم مصرف، قابل بازیافت، ویلا مدرن کوچک ویژگی های سازگار با محیط زیست و انواع خلاقیت ها را در روند ساخت و سازه خود جای داده است. در طراحی معاصر از آخرین فن آوری و مواد موجود استفاده شده است.

طراحی ویلا

شماره تماس با ما – 09122623934

طراحی ویلا یک طبقه

طراحی ویلا یک طبقه و طراحی ویلا معاصر در ایران ترکیبی قابل توجه و منحصر به فرد از سبک ها و روندها را به اشتراک می گذارد. افزودن فرهنگ غنی و سبک زندگی مردم در کشور باعث جذابیت بیشتر آن می شود. طراحی ویلای معاصر به شما اجازه می دهد فرایند بازیگوشانه ای از ترکیب اشکال، ویژگی ها، دکورها و رنگ ها ارائه شود که مطمئنا جامعه چند فرهنگی ایران را به نمایش می گذارد.

نحوه طراحی ویلا

نحوه طراحی ویلا طراحی بیرونی ویلا معاصر در ایران دارای شکل ها و الگوهای هندسی منحصر به فردی است که در نمای آن نمایش داده می شود، پنجره ها و درهای بزرگ و چراغ های برجسته برای ایجاد طرح های جدید و آینده نگرانه. ویلا مدرن کوچک حس زیبایی ظاهری طراحی خارجی معاصر در طراحی کلی سازه مورد تأکید قرار گرفته است. طراحی باغ ویلا لاکچری با ترکیبی از طیف گسترده ای از مواد و سبک ها، به افشای کنتراست یا تشابهی که ممکن است در مفهوم استفاده شده متفاوت باشد، کمک می کند. 

طراحی ویلا یک طبقه

طراحی ویلا یک طبقه و طراحی ویلا معاصر در ایران ترکیبی قابل توجه و منحصر به فرد از سبک ها و روندها را به اشتراک می گذارد. افزودن فرهنگ غنی و سبک زندگی مردم در کشور باعث جذابیت بیشتر آن می شود. طراحی ویلای معاصر به شما اجازه می دهد فرایند بازیگوشانه ای از ترکیب اشکال، ویژگی ها، دکورها و رنگ ها ارائه شود که مطمئنا جامعه چند فرهنگی ایران را به نمایش می گذارد.

نحوه طراحی ویلا

نحوه طراحی ویلا طراحی بیرونی ویلا معاصر در ایران دارای شکل ها و الگوهای هندسی منحصر به فردی است که در نمای آن نمایش داده می شود، پنجره ها و درهای بزرگ و چراغ های برجسته برای ایجاد طرح های جدید و آینده نگرانه. حس زیبایی ظاهری طراحی خارجی معاصر در طراحی کلی سازه مورد تأکید قرار گرفته است. با ترکیبی از طیف گسترده ای از مواد و سبک، ویلا مدرن کوچک به افشای کنتراست یا تشابهی که ممکن است در مفهوم استفاده شده متفاوت باش، کمک می کند. 

طراحی ویلا
طراحی ویلا
طراحی ویلا

طراحی داخلی ویلا

طراحی داخلی ویلا معاصر حاوی عناصر خنثی و رنگ های جسورانه به عنوان لهجه هستند و بر اصول خط، شکل و فرم تمرکز دارند. اشکال و الگوهای هندسی در طراحی داخلی مانند روبالشتی چاپی، فرش و موکت، نقاشی و دکوراسیون و وسایل و مبلمان ادغام شده است. طراحی معاصر بی انتها، مد روز است و می تواند شخصی سازی شود. دکوراسیون و لوازم جانبی شیک و در عین حال پایدار و کاربردی با توجه به نیازهای اساسی مالک و ساختار انتخاب می شود. مشاور مهندسی Evim Shahane متشکل از متخصصان، طراحان، معماران و مهندسان مجرب است که می توانند ایده های برجسته طراحی را برای طراحی های معاصر شما در ایران و تهران ایجاد و ارائه دهند. تیم ما با هدف کمک به طراحی معاصر خلاق، ویلا مدرن کوچک نوآورانه و پایدار ما به جامعه کل ایران است. معماری کلاسیک از یونان و رومیان باستان سرچشمه گرفته است که نشانگر زندگی مجلل و تجملاتی است که آنها داشته اند. سازه های بزرگی که آنها ساخته اند توسط سه قاعده و عنصر معماری تاسیس شده است، ساخت خانه که توسط معمار رومی ویتروویوس شرح داده شده است، عبارتند از: استحکام (firmitas)، سودمندی (utilitas) و زیبایی (venustas). این عناصر معماری کلاسیک را بنا نهادند که به دلیل زیبایی و شک و تردید بی شک، امروزه نیز با مورد تحسین قرار می گیرد. طراحی های کلاسیک ویلا در ایران فرهنگ غنی و سبک زندگی در امارات را به تصویر می کشد.

هزینه طراحی ویلا

هزینه طراحی ویلا طراحی بیرونی کلاسیک ویلا تقارن را با نمای خود به نمایش می گذارد. عقلانیت و نظم با چیدمان پنجره ها، ستون های بزرگ و قالب های پیچیده بیرونی سازه ها برقرار می شود. ساختارهای کلاسیک با یکنواختی، نظم و ظرافت سبک آرامش عمدی را انجام می دهند. طراحی داخلی ویلا کلاسیک زیبایی و ظرافت را تعریف می کند. انتخاب طرح رنگ و لهجه های فلزی باید از طرح های پیچیده قالب پشتیبانی کند تا برجسته باشد. نقاشی های بزرگ با قاب هایی به سبک کلاسیک، وسایل روشنایی شیک مانند لوسترها و لامپ ها، مبلمان پیشرفته و دیگر تزئینات شیک باید با هم ترکیب شوند و یک طراحی داخلی آرام، لوکس و ظریف ایجاد کنند. طرح های ویلا پر زرق و برق اساساً طرح های معاصر هستند که تلفیقی از طراحی عالی، پر زرق و برق و لوکس هستند. معنای واقعی کلمه “معاصر” “همان لحظه” است و اگر با معماری همراه باشد به معنای سبک فعلی است. با استفاده از این مفهوم، به راحتی می توان آخرین روند، جذابیت، لوکس بودن و ظرافت را با هم آمیخت. از این رو، طرح های ویلای گلم در ایران را می توان به عنوان طرح های معاصر و گاه به عنوان طرح های کلاسیک دسته بندی کرد. اگر می خواهید خود را به عنوان طرح glam تأکید و تأیید کنید، کمی اغراق در جذابیت لازم است. طراحی بیرونی ویلا گلم می تواند ترکیبی یا سلطه ای واحد بر طراحی های مدرن، معاصر یا کلاسیک باشد.

نمونه طراحی ویلا

نمونه طراحی ویلا جوامع چندفرهنگی با انواع مختلف سبک در آن شکوفا می شوند. ترکیبی از سه عنصر معماری هنوز زیبایی شناسی منحصر به فردی را ایجاد می کند که طرح های کلاسیک ویلا را تاکنون تعریف می کند. این سبک، تجمل و ظرافت و سبک زندگی لوکس صاحبان خانه ها را نشان می دهد. زیبایی شناسی کلاسیک طراحی ویلا مینیمال با تقارن، نظم منطقی و دلیل آرام تعیین می شود، که هدف آن ایجاد روحیه جسار، فروتنی، تدبر و تعقل نیز بود. همه این ویژگی ها از طراحی خارجی گرفته تا طراحی داخلی طرح های کلاسیک ویلا در ایران قابل مشاهده است.

طراحی ویلا مینیمال

طراحی ویلا مینیمال دکورها و لوازم جانبی همیشه باید جلوه لوکس و برجسته ای بر کیفیت مواد داشته باشند. درخشش و درخشش هر جزئیات را برجسته می کند. طراحی داخلی گلم می تواند شخصی تر شود زیرا در سبک سبک معاصر دسته بندی می شود. مشاور مهندسی ایده های تیم طراحی ما را با مفهوم اصلی مورد نیاز مشتریان ما ترکیب می کند. ما با مهارت های خلاقانه خود بازی می کنیم تا به طراحی های بی نقص و بی نقص ویلا گلام در ایران و تهران برسیم. اشتیاق ما برای نوآوری به ما کمک می کند تا به ایجاد طرح های منحصر به فرد و استثنایی ویلا ادامه دهیم.

تماس با ما