طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی به زبان ساده می توان محوطه سازی را چگونگی بکار بردن و جانمایی المان های مختلف مورد نیاز در یک فضا تعریف کرد. شاید در نگاه اول تصور این باشد که جدول بندی و مشخص کردن فضای سبز و راه ها تعریف مشخصی از محوطه سازی باشد، معماری هتل های معروف ایران طراحی لنداسکیپ اما این چنین نیست و تمامی موارد بالا تنها اجزائی از عملیات پیچیده محوطه سازی می باشند. طراحی باغ بعنوان مثال در محوطه سازی یک شهرک مسکونی بایستی تمامی موارد وضوابط مباحث مختلف مسکن و شهرسازی در کنار طراحی زیبا وچیدمان مناسب بکار برده شود که از این موارد می توان به جانمایی نقاط امن، دسترسی های مختلف، فضا سازی های مناسب با جمعیت، و تراکم کلی فضا اشاره کرد ما در زمینه ساخت محوطه سازی هم فعالیت میکنیم. بعنوان نمونه دیگر می توان به محوطه سازی ویلا اشاره کرد که در کشور ما در حال افزایش می باشد. در محوطه سازی ویلا و باغ ها بایستی به زیبایی در کنار ایمنی و استاندارد بودن آن توجه نمود. به عنوان مثال استفاده از استخر در ویلا خود شرایط وضوابطی دارد که حتما بایستی در طراحی اولیه لحاظ گردد که متاسفانه امروزه مشاهده می شود در ساخت ویلا که در یکشور ما انجام می گیرد کمتر مورد توجه قرار می گیرند.

جهت طراحی و ساخت محوطه سازی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 09122623934

طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی

اصول طراحی محوطه سازی

نکته مهم در این است که پس از طراحی، تمامی فضاها ومسیرها را یک به یک چک کنید و خود را در آن فضا تصور نموده و تمامی مسیرها را بصورت رفت وبرگشت بپیمایید و همچنین از تمامی امکانات موجود در فضا استفاده کنید. با این کار شما به درک صحیحی از طراحی خود می رسید وبه اشکالات احتمالی آن پی خواهید برد. نحوه مشارکت در ساخت مسکن بعنوان مثال فرض کنید شما یک شهرک مسکونی طراحی نموده اید، یک روز خود را در این شهرک شبیه سازی نمایید، ساخت محوطه سازی مثلا ساعت 6 صبح به قصد ورزش به پارک خواهید رفت و به منزل بر می گردید. طراحی لنداسکیپ ساعت 7 به نانوایی رفته نان خرید می کنید. در مسیر برگشت به سوپر مارکت رفته و دیگر مایحتاج صبحانه را می خرید. طراحی محوطه سازی به همین صورت کل کارهای یک روز را انجام داده و کاستی ها و احیانا نقاط ضعف طراحی خود را بیابید. با تکرار وتمرین فراوان، مطالعه و دیدن تصاویر مختلف از طراحی های متفاوت ایده های جدیدی خواهید یافت که شما را به یک طراح تمام عیار تبدیل خواهد نمود.

طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی ویلا

اکثر مدل های محوطه سازی های امروزی فرم های هندسی دارند. خطوط تمیز و فضاهای باز با جزیات مجسمه وار تلفیق شده اند تا مدل های فضاهای خارجی و نما ی مدرن را ایجاد کنند. طراحی لنداسکیپ محوطه هایی که در آن ها گل و گیاه به طور انبوه رشد کرده اند مراحل ساخت ساختمان هم در این سبک جای دارند. نکته ی مهم آن است که همه چیز را طوری کنار هم قرار دهید که مبتکرانه و چشم گیر به نظر برسد. با این که این کارها نظر ساده می رسد، باغچه هایی با جزییات فراوان و اکسسوری ها و محتویات جورواجور، باغ های مدرن را جالب کرده اند.

طراحی محوطه باغ

اولین سوالی که در شروع کار از خودتان خواهید پرسید این خواهد بود که: نمای کلاسیک dwg چطور حیاط را به فضاهای مختلف تقسیم کنم؟ راه های مختلفی برا این کار وجود دارد. می توانید از متخصصین کمک بگیرید ویا بعد از دیدن نمونه های بسیار خودتان به تقسیم و ترکیب کردن فضا بپردازید. ساخت محوطه سازی از گیاهان، سنگ، خاک های رنگی، مبلمان، آبنما، مجسمه و… برای تزیین و دلپذیر کردن این قسمت از خانه استفاده کنید. طراحی محوطه سازی خیلی از ایده هایی که در ادامه آمده اند را خودتان می توانید انجام دهید و فقط کمی وقت و حوصله و شاید کمک دوستانتان را احتیاج داشته باشید.

جهت طراحی و ساخت محوطه سازی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 09122623934

طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی

هزینه ساخت محوطه سازی

وقتی می خواهید برای محل قرار دادن چمن های تصمیم بگیرید، طراحی باغ بدانید که استفاده کردن از گیاهان بزرگ، فضایی کاملا متفاوت خلق خواهد کرد. ساخت محوطه سازی به این حیاط توجه کنید که چطور استفاده از بستر سنگ ریزه ای، سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان طراحی محوطه سازی و همچنین بسترهای گل دار، فضایی زیبا خلق کرده است. از فلزها هم می توانید در باغچه های گیاه دار استفاده کیند. این فضا به چندین مستطیل با ارتفاع های مختلف تقسیم شده و هر کدام از باغچه ها، با استفاده از ورق های فلزی از هم متمایز شده اند. ارتفاع گیاهان استفاده شده در این فضا کاملا مناسب است.

جهت طراحی و ساخت محوطه سازی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 09122623934

طراحی لنداسکیپ

طراحی لنداسکیپ

اجرای پروژه محوطه سازی

کف سازی به مجموعه عملیاتی گفته می‌شود که پس از اتمام عملیات سفت کاری در ساختمان انجام می‌شود تا ساختمان را به حالت قابل سکونت در آورد. برای کف سازی معمولاً ابتدا یک لایه ملات نرم ریخته می‌شود تا سطح را به صورت هموار درآورد. طراحی محوطه سازی به همراه این کار پیش بینی‌های مربوط به تاسیسات مکانیکی و برقی ضروری است. پس از آن بسته به مورد خاکریزی، پوکه ریزی یا ملات ریزی انجام می‌شود و نهایتا لایه انتهایی، کف نهایی را تشکیل می‌دهد که می‌تواند آسفالت، موزائیک، سرامیک، بتن سیمانی و… باشد. نکات مهم در طراحی مهد کودک طراحی باغ در عملیات کف سازی مربوط به نقاطی که در معرض عوامل محیطی (برف و باران و سرما و گرما) قرار دارند، بسته به مورد بعد از ملات اولیه و قبل از ملات ثانویه عایقکاری رطوبتی یا عایقکاری حرارتی یا هردو انجام می‌گیرد. کرم بندی برای ایجاد سطحی تراز برای کفسازی ساختمان یک امر ضروری است که پس از ان با استفاده از مواد پر کننده مانند مصالح سبک و…

طراحی لنداسکیپ

ایجاد کننده پوشش سخت از سنگدانه های مقاوم تشکیل شده که در مقابل سایش و فرسایش بعلت ویژگی های فیزیکی، مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. این ماده که معمولا از ژل میکروسیلیس یا میکروسیلیکا می باشد پس از استفاده روی بتن تازه و انجام کارهای ماله کشی سطحی سخت و بدون خلل و فرج ایجاد می کند که در مقابل خوردگی و سایش مقاوم است. طراحی رستوران کوچک سخت کننده کف یک مخلوط خشک پودری و آماده مصرف جهت ایجاد بتن ضد سایش می باشد. طراحی لنداسکیپ طراحی محوطه سازی این ترکیب ایجاد کننده پوشش سخت از سنگدانه های مقاوم تشکیل شده که در مقابل سایش و فرسایش بعلت ویژگی های فیزیکی، مقاومت بالایی از خود نشان می دهند

طراحی باغ ویلا

ساخت محوطه سازی تا چندين سال پيش کفپوش هاي مرمر به عنوان نمادي از ثروت و شکوه به حساب مي آمدند و نسبت به کفپوش هاي معمول قيمت بسيار بالايي داشتند، طراحی لنداسکیپ اما در حال حاضر قيمت کفپوش هاي مرمر در حد متوسطي قرار دارد و نماي لوکس و زيبايي به اتاق مي دهد. نماي سنگ پوش هاي مرمر بسيار آرامش بخش است. طراحی محوطه سازی مرمر سنگ خنکي است و حرارت را به راحتي جذب نمي کند و در اتاقي با سنگ مرمر اصولا دما پايين مي باشد و براي مناطق گرمسير بسيار مناسب است. از کفپوش مرمر مي توان در نقاط مختلف منزل مثل اتاق خواب، پذيرايي، حمام، آشپزخانه و حتي محوطه هاي خارجي منزل استفاده نمود. بايد به طور مرتب اين کفپوش ها را با پاک کننده هاي ملايم تميز نمود.

جهت طراحی و ساخت محوطه سازی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 09122623934

طراحی لنداسکیپ

طراحی لنداسکیپ

طراحی لنداسکیپ ویلا

اين نوع از كاشي ها نيز در رنگ ها و سايزهاي مختلفي وجود دارد. طراحی لنداسکیپ آنها مي توانند خيلي زيبا و شيك باشند و عايق هاي بسيار خوبي براي صدا محسوب مي شوند. در زير پا خيلي نرم و لطيف احساس مي شوند و ظاهري بسيار لوكس و گران قيمت دارند. طراحی محوطه سازی در طول زمان شكل چرم عوض مي شود و رنگ و جنس آنها تغيير مي كند و هميشه دست نخورده و تازه به نظر نمي آيد. ساخت رستوران برای باربی ساخت محوطه سازی استفاده از كف پوش هاي چرمي زياد مقرون به صرفه نيست اما بسيار زيبا و فريبننده هستند. هنگامي كه قطعات كوچك و رنگين شيشه، سنگ و يا كاشي كنار هم قرار مي گيرند و تصاوير گوناگون يا طرح هاي تزييني پديد مي آيد، به اين كار موزائيك گفته مي شود. اين هنري باستاني است كه همواره در حال كشف مجدد است

عکس محوطه سازی 

طراحی لنداسکیپ کفپوش بامبو يکي از انواع کفپوش هاي چوبي محسوب مي شود. بايد توجه داشت که درحقيقت بامبو يک چوب سخت نبوده و نوعي ني مي باشد. اين نوع کفپوش مزاياي زيادي از جمله سختي و استحکام، مقاومت و ظاهر شيک دارد. از نظر مقاومت کفپوش بامبو به سختي چوب بلوط مي باشد که معمول ترين چوب مصرفي براي کفپوش است، البته ممکن است ظاهر کفپوش بامبو سست باشد اما در اصل بسيار مقاوم است. راحی محوطه سازی مهم ترين خصوصيات بامبو اين است که نسبت به ساير کفپوش هاي چوبي کمتر منبسط مي شود و از همين رو براي هر نوع آب و هوايي مناسب است. بامبو به دو رنگ طبيعي بلوند و کهربايي وجود دارد. قطعات کفپوش بامبو مي توانند به صورت عمودي يا افقي بريده شوند كه ترکيب آنها در حالت افقي بسيار زيباتر مي باشد.

جهت طراحی و ساخت محوطه سازی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 09122623934

ساخت محوطه سازی

ساخت محوطه سازی

ساخت محوطه سازی

ساخت محوطه سازی

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 09122623934

طراحی باغ

طراحی باغ

عکس طراحی محوطه سازی

ساخت محوطه سازی شیب را در سرتاسر سنگفرش به وسیله قرار دادن مرتفع ترین قسمت به عنوان یک سطح مبنا اندازه گیری کنید. طراحی باغ آنها را در داخل زمین حرکت دهید تا آخر که با هم از نظر ظاهر سنگفرش مطابق باشند. طراحی مجتمع مسکونی pdf سپس از یک خط کش برای چک کردن شیب صفحه ها استفاده کنید. باقیمانده صفحه را قرار دهید، قبل از اینکه ملات را بریزید جداکننده ها(فضاگیرها که در قسمت 2 توضیح داده شد) را بردارید. برای دو یا سه روز در روی سنگفرش راه نروید. تا زمانی که ملات کاملاً بسته شود. اگر شما مجبور بودید که از روی آن ناحیه عبور کنید یک الوار در سرتاسر سنگفرش قرار دهید. 4.سوراخهای بین صفحه را پر کنید، ملات های خشک میکس شده را برس کنید. طراحی لنداسکیپ با1 پیمانه سیمان : و 3 پیمانه ماسه ساختمانی ملات تهیه کرده و در داخل بندهای باز بریزید. هر ملات زیادی را از روی ظاهر سنگفرش بردارید سپس با یک آب پاش مقدار کمی آب برای محکم کردن ملات در روی آن بپاشید. باران سنگین برای ملات خشک تهدید کننده است، زیرا ممکن است تمام ملاتها را بشوید.

جهت طراحی و ساخت محوطه سازی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 09122623934

تماس با ما