ساخت ویلا

ساخت پروژه های ویلایی در 3 تا 6 ماه

درگیر رقابت ها نشوید به اعتبار محکم ما اعتماد کنید.

ساخت ویلا

ساخت ویلا

_

ساخت ویلا شما بدون شک مرحله مهمی در زمینه سرمایه گذاری در زمین شما است. ما کاملا دغدغه کارفرمایان خود را در این 30 سال تجربه کرده ایم از این رو طراحی های معماری گرفته تا اتمام و کارهای نازک کاری و تحویل کلید ، نیاز به یک مدیریت ساخت و ساز با کیفیت و حرفه ای در تیم تخصصی طراحی و اجرائی اویم شاهانه انجام میگردد. ما با در نظر گرفتن سلیقه شخصی کارفرما همگام با اصول طراحی معماری ازکیفیت مصالح ساختمانی، طراحی معماری ، مکان و ساخت و ساز همه نقش مهمی در تعیین ارزش ویلا شما دارند را در نظر میگیریم و در صورت ساخت ویلا ، یک ساخت و ساز زیبا می تواند بر روی روحیات شما تاثیر گذار باشد.

 

خدمات فوق تخصصی ساخت و ساز

سیر تا پیاز ساختمان سازی ، مشاوره با مهندسین ما رایگان می باشد.

1

سرمایه گذاری

آیا می خواهید برای سرمایه گذاری خانه ای بسازید؟ سپس ما می توانیم با سالها تجربه و دانش موجود در ساخت و ساز ایران خدمات عالی را در توسعه پروژه شما ارائه دهیم که به موجب آن ما بر بازده سرمایه گذاری شما و در توسعه پروژه خود تمرکز می کنیم و نیازهای امروز را در نظر می گیریم

2

طراحی و توسعه

براساس انتخاب طرح و مشاوره با کارفرما طبق لیست درخواست خواسته های خاص شما تیم خلاق ما به کار روی طرح های اولیه طراحی که در مرحله بعدی توسط یکی از معماران ما همکار ما با طرح بندی های تفصیلی پروژه کارفرما تهیه خواهد شد. طراحی سه بعدی، همراه با دوبعدی، با اصول BIM در نرم افزار رویت 

3

خرید زمین

انتخاب زمین مربوط به اساسی ترین قسمت پروژه ساختمان است. این زمین اساس پروژه شما است و برای توسعه آینده تعیین کننده است. ما به شما طیف گسترده ای از زمین های ویلایی در سرتاسر ایران پیشنهاد می کنیم و یک انتخاب شخصی بر اساس خواسته ها ، مکان ، نمای ، امکانات موجود در منطقه و بودجه کلی شما ساخته شده است.

04

طراحی داخلی

خانه شما در ایران بدون طراحی فضای داخلی مناسب و کامل نیست همانطور که میدانید ما ایرانی ها به بزرگ بودن فضای داخلی و لوازم دکوراسیون اهمیت خاصی قائل هستیم به خصوص هال یا همان فضای پذیرایی 3 تا فرش 12 متری بخوره  بنابراین ، ما می توانیم فضای داخلی شما را هم در ایران و هم با همکاری یکی از برند های طراحی داخلی در ترکیه اویم شاهانه بر اساس سبک های داخلی معماری و طبق نیازها و بودجه شما ، خانه شما را با مبلمان و دکوراسیون کاملاً طراحی و اجرا کنیم.

5

بازاریابی و فروش

اگر یک ویلا در ایران برای سرمایه گذاری ایجاد می کنیم ، می توانیم از طریق همکاران ما ، پروژه خود را در بازار ایران تبلیغ کنیم ، آن را به طور فعال از طریق کمپین های بازاریابی هدفمند و خوب فکر کرده و از طریق شبکه بین المللی واسطه های همکاری ما تبلیغ می کنیم. با تجربه ما در زمینه ارتقاء املاک در بخش لوکس و تماس های عالی ما با رسانه های مختلف با کیفیت بالا ، به دنبال یک نتیجه فروش حداکثر هستیم. برای فروش پروژه شما می توانیم ابزار تبلیغاتی دیگری مانند بروشورها ، کتابهای ارائه ، مدلها و وب سایتهای پروژه را نیز ارائه دهیم.

6

ساخت و ساز

در طی مراحل ساخت و ساز ، ما بین شما به عنوان اصلی و بسیاری از طرفهای درگیر یعنی معماران و سازندگان ارتباط و هماهنگی برقرار می کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا احزاب صحیح را انتخاب کنید و در طی ساخت و ساز از بازدیدهای منظم از سایت و حضور در جلسات پیشرفت ساختمان ، راهنمایی فنی فشرده اطمینان حاصل کنید علاوه بر این ، ما شما را از روند پیشرفت کار از طریق عکس و پیام مطلع خواهیم کرد و بررسی دقیق در مورد برنامه و بودجه را انجام خواهیم داد. ما پروژه شما را از مفهوم تا تحویل بهینه می کنیم.

_

ضمانت ساخت و ساز

درگیر رقابت ها نشوید به اعتبار محکم ما اعتماد کنید، با اطمینان و با کیفیت می سازیم.

ماموریت ما همچنان که هدف ما طراحی ، ساخت خانه های جدید و ویلاهای اصلی در ایران است ، به خطر نمی افتد. گذشته از این واقعیت که ما همیشه ویلا با کیفیت می سازیم ، ضمانت خدمات حرفه ای ما همچنین تعمیرات و نگهداری از ویلاهای شما است، سیستم های برقی ، طراحی داخلی ، مغازه ها و دفاتر مناسب ، سقف ها و سیستم های لوله کشی را تحت پوشش قرار می دهیم.

 

ساخت ویلا

ایده پردازی با شما طراحی و ساخت با ما

ما می دانیم نیازهای شما چیست!

_

ساخت ویلا با متد روز دنیا

ما یک سازنده ، طراح و پیمانکار یک طرفه شما در ایران هستیم که بهترین کیفیت ممکن را برای کلیه پروژه های شما اعم از مصالح های محلی ، یا خارجی ارائه می دهیم.

ساخت و ساز ویلا اویم شاهانه در ساخت و ساز با کیفیت بالا ، ساخت و ساز و نوسازی خانه و… موارد دیگر در صنعت ساختمان در ایران تخصص دارند.

ما ارائه می دهیم خدمات طراحی معماری ، معماری داخلی ، طراحی منظر، ارائه سه بعدی و همچنین مهندسی سازه ، برنامه ریزی و مدیریت پروژه را شامل می شود. شرکت ما جزو شرکت های برتر معماری در زمینه نرم افزار های معماری که می تواند نقشه معماری ، معماری داخلی ، طراحی ، ارائه سه بعدی و همچنین مهندسی سازه ، برنامه ریزی و مدیریت پروژه را به صورت یکجا ارائه دهد.

 

ساخت ویلا
78ساخت پروژه های ساختمانی
30+سال سابقه کار
3در حال ساخت
26+ویلا ساخته شده
ساخت ویلا
_

ساخت ویلا لوکس

برای هر شغل پیمانکاری ، شما بر اساس هزینه های استاندارد، سهمیه رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین به شما یک جدول زمانی و چارچوب زمانی دقیق برای انجام کار ارائه می شود.

در طی فرایند ، می توانیم به روزرسانی های روزانه یا هفتگی را با عکس ارائه دهیم.

تمام کارهای ما حرفه ای تضمین شده است. ما یک شرکت آگاه از محیط زیست هستیم و با خوشحالی به صاحبان خانه مشاوره رایگان در مورد عایق بندی منزل ، صرفه جویی در مصرف انرژی و انرژی خورشیدی ارائه خواهیم داد.

از مهارت های حرفه ای ما خودداری نکنید.

 

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.

ساخت یک رویا نباید کابوس باشد!

مشاوره با مهندسین
مشاوره رایگان
02128427078