ساخت ویلا

ساخت ویلا در 3 تا 6 ماه

ساخت ویلا درگیر رقابت ها نشوید به اعتبار محکم ما اعتماد کنید.

ساخت ویلا

ساخت ویلا

_

ساخت ویلا شما بدون شک مرحله مهمی در زمینه سرمایه گذاری در زمین شما است. ما کاملا دغدغه کارفرمایان خود را در این 30 سال تجربه کرده ایم از این رو طراحی های معماری گرفته تا اتمام و کارهای نازک کاری و تحویل کلید، هزینه بازسازی خانه کلنگی نیاز به یک مدیریت ساخت و ساز با کیفیت و حرفه ای در تیم تخصصی طراحی و اجرائی اویم شاهانه انجام میگردد. ما با در نظر گرفتن سلیقه شخصی کارفرما همگام با اصول طراحی معماری ازکیفیت مصالح ساختمانی، ساخت ویلا طراحی معماری، مکان و ساخت و ساز همه نقش مهمی در تعیین ارزش ویلا شما دارند را در نظر میگیریم و در صورت ساخت ویلا، یک ساخت و ساز زیبا می تواند بر روی روحیات شما تاثیر گذار باشد.

 

خدمات فوق تخصصی ساخت و ساز

سیر تا پیاز ساختمان سازی، مشاوره با مهندسین ما رایگان می باشد.

ساخت ویلا
ساخت ویلا
1

09122623934

1

سرمایه گذاری

آیا می خواهید برای سرمایه گذاری خانه ای بسازید؟ ساخت ویلا سپس ما می توانیم با سالها تجربه و دانش موجود در ساخت و ساز ایران خدمات عالی را در توسعه پروژه شما ارائه دهیم که به موجب آن ما بر بازده سرمایه گذاری شما و در توسعه پروژه خود تمرکز می کنیم و نیازهای امروز را در نظر می گیریم

2

طراحی و توسعه

براساس انتخاب طرح و مشاوره با کارفرما طبق لیست درخواست خواسته های خاص شما تیم خلاق ما به کار روی طرح های اولیه طراحی که در مرحله بعدی توسط یکی از معماران ما همکار ما با طرح بندی های تفصیلی پروژه کارفرما تهیه خواهد شد. ساخت ویلا , ساخت آپارتمان در کرج طراحی سه بعدی، همراه با دوبعدی، با اصول BIM در نرم افزار رویت 

3

خرید زمین

انتخاب زمین مربوط به اساسی ترین قسمت پروژه ساختمان است. این زمین اساس پروژه شما است ساخت آپارتمان 500 متری و برای توسعه آینده تعیین کننده است. ما به شما طیف گسترده ای از زمین های ویلایی در سرتاسر ایران پیشنهاد می کنیم و یک انتخاب شخصی بر اساس خواسته ها، ساخت ویلا مکان، نمای، امکانات موجود در منطقه و بودجه کلی شما ساخته شده است.

04

طراحی داخلی

خانه شما در ایران بدون طراحی فضای داخلی مناسب و کامل نیست همانطور که میدانید ما ایرانی ها به بزرگ بودن فضای داخلی و لوازم دکوراسیون اهمیت خاصی قائل هستیم به خصوص هال یا همان فضای پذیرایی 3 تا فرش 12 متری بخوره بنابراین، ما می توانیم فضای داخلی شما را هم در ایران و هم با همکاری یکی از برند های طراحی داخلی در ترکیه اویم شاهانه بر اساس سبک های داخلی معماری و طبق نیازها و بودجه شما، ساخت ویلا خانه شما را با مبلمان و دکوراسیون کاملاً طراحی و اجرا کنیم.

5

بازاریابی و فروش

اگر یک ویلا در ایران برای سرمایه گذاری ایجاد می کنیم، می توانیم از طریق همکاران ما، ساخت ویلا پروژه خود را در بازار ایران تبلیغ کنیم، آن را به طور فعال از طریق کمپین های بازاریابی هدفمند و خوب فکر کرده و از طریق شبکه بین المللی واسطه های همکاری ما تبلیغ می کنیم. شرکت های موفق معماری با تجربه ما در زمینه ارتقاء املاک در بخش لوکس و تماس های عالی ما با رسانه های مختلف با کیفیت بالا، ساخت ویلا به دنبال یک نتیجه فروش حداکثر هستیم. برای فروش پروژه شما می توانیم ابزار تبلیغاتی دیگری مانند بروشورها، کتابهای ارائه، مدلها و وب سایتهای پروژه را نیز ارائه دهیم.

6

ساخت و ساز

در طی مراحل ساخت و ساز، ما بین شما به عنوان اصلی و بسیاری از طرفهای درگیر یعنی معماران و سازندگان ارتباط و هماهنگی برقرار می کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا احزاب صحیح را انتخاب کنید و در طی ساخت و ساز از بازدیدهای منظم از سایت و حضور در جلسات پیشرفت ساختمان، ساخت ویلا راهنمایی فنی فشرده اطمینان حاصل کنید علاوه بر این، خرید المان شهری ما شما را از روند پیشرفت کار از طریق عکس و پیام مطلع خواهیم کرد و بررسی دقیق در مورد برنامه و بودجه را انجام خواهیم داد. ما پروژه شما را از مفهوم تا تحویل بهینه می کنیم.

_

ضمانت ساخت و ساز

درگیر رقابت ها نشوید به اعتبار محکم ما اعتماد کنید، با اطمینان و با کیفیت می سازیم.

ماموریت ما همچنان که هدف ما طراحی، ساخت خانه های جدید و ویلاهای اصلی در ایران است، به خطر نمی افتد. مراحل ساخت برج های دوقلو ساخت ویلا گذشته از این واقعیت که ما همیشه ویلا با کیفیت می سازیم، ضمانت خدمات حرفه ای ما همچنین تعمیرات و نگهداری از ویلاهای شما است، سیستم های برقی، طراحی داخلی، مغازه ها و دفاتر مناسب، سقف ها و سیستم های لوله کشی را تحت پوشش قرار می دهیم.

 

ساخت ویلا

ایده پردازی با شما طراحی و ساخت با ما

ما می دانیم نیازهای شما چیست!

ساخت ویلا ارزان
ساخت ویلا ارزان
ساخت ویلا ارزان
_

ساخت ویلا با متد روز دنیا

ما یک سازنده، طراح و پیمانکار یک طرفه شما در ایران هستیم که بهترین کیفیت ممکن را برای کلیه پروژه های شما اعم از مصالح های محلی، یا خارجی ارائه می دهیم.

ساخت و ساز ویلا اویم شاهانه در ساخت و ساز با کیفیت بالا، کتاب طراحی سینما ساخت و ساز و نوسازی خانه و… موارد دیگر در صنعت ساختمان در ایران تخصص دارند.

ما ارائه می دهیم خدمات طراحی معماری، معماری داخلی، طراحی منظر، ارائه سه بعدی و همچنین مهندسی سازه، برنامه ریزی و مدیریت پروژه را شامل می شود. ساخت ویلا شرکت ما جزو شرکت های برتر معماری در زمینه نرم افزار های معماری که می تواند نقشه معماری، معماری داخلی، طراحی، ارائه سه بعدی و همچنین مهندسی سازه، برنامه ریزی و مدیریت پروژه را به صورت یکجا ارائه دهد.

 

ساخت ویلا
25ساخت پروژه های ساختمانی
12+سال سابقه کار
3در حال ساخت
22+ویلا ساخته شده
ساخت ویلا
_

ساخت ویلا لوکس

برای هر شغل پیمانکاری، شما بر اساس هزینه های استاندارد، سهمیه رایگان دریافت خواهید کرد. فروشگاه زنجیره ای چیست ساخت ویلا همچنین به شما یک جدول زمانی و چارچوب زمانی دقیق برای انجام کار ارائه می شود.

در طی فرایند، می توانیم به روزرسانی های روزانه یا هفتگی را با عکس ارائه دهیم.

تمام کارهای ما حرفه ای تضمین شده است. ما یک شرکت آگاه از محیط زیست هستیم و با خوشحالی به صاحبان خانه مشاوره رایگان در مورد عایق بندی منزل، صرفه جویی در مصرف انرژی و انرژی خورشیدی ارائه خواهیم داد.

از مهارت های حرفه ای ما خودداری نکنید.

 

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.

ساخت یک رویا نباید کابوس باشد!

مشاوره با مهندسین

مشاوره رایگان
09122623934

تماس با ما