بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان همه چیزهایی که هنگام نوسازی یک خانه باید بدانید هر نوسازی در خانه موفق نتیجه برنامه ریزی های متخصص است. بازسازی آپارتمان برای اطمینان از اجرای صاف، ایمن و برنامه ریزی خود، ساخت آپارتمان از راهنمایی ما برای مشاوره در مورد هر مرحله از ساخت خانه استفاده کنید.

یافتن و ارزیابی یک ملک
ویژگی های دوره
هزینه های نوسازی شما
بررسی محدودیت های نوسازی بررسی
رضایت برنامه ریزی و نظرسنجی ها در مورد
طراحی نوسازی شما
زمانبندی آثار

بیش از 100 پروژه بازسازی شخصی و دولتی در ایران 

شماره تماس جهت بازسازی پروژه های شما 09335361344

بازسازی ساختمان مرتب سازی بیمه و ایمنی محافظت از سایت از سرقت ارزیابی وضعیت ساختمان ساختمان توجیهی در مورد همسایگان و سازندگان کار ساخت و ساز اول تعمیر دوم لمس پایان و مرتب کردن بازسازی خانه ها یک پروژه فوق العاده با ارزش و جالب است. بازسازی آپارتمان اما مانند سایر پروژه های موفق در بهسازی خانه، نوسازی یک خانه با برنامه ریزی و کار سختی همراه است. طراحی معماری بازسازی ساختمان اما این یک ایده خارق العاده برای نفس کشیدن زندگی جدید در یک خانه قدیمی است و راه نهایی برای قرار دادن نشان خود بر روی یک ملک است. این که آیا شما در حال نوسازی هستید تا یک دوره خانه را از بین ببرید یا به دنبال یک پروژه ساده تر برای بازسازی خانه با بودجه باشید بازسازی ویلا این یک پروژه چالش برانگیز اما ارزشمند است، به خصوص اگر شما قصد دارید زندگی یکبار در خانه یک بار کامل شود. نتیجه نهایی به این بستگی دارد طراحی آپارتمان که شما از ابتدا چقدر برای نوسازی آماده شده اید. بازسازی ساختمان در نظر گرفتن همه چیز در مراحل برنامه ریزی باعث می شود کل روند به طور روان اجرا شود و به شما در بودجه هزینه های ترمیم خانه نهایی نیز کمک خواهد کرد. بازسازی آپارتمان به آنچه در مورد آنچه می دانید، می توانید قبل از شروع کار و بعد از شروع کار، به فهرست چک نوسازی خانه ما نگاه کنید.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان قدیمی

تا زمانی که ROI احتمالی وقتی برای فروش ملک خود می روید، از پولی که برای نوسازی خانه صرف شده است، بازسازی آپارتمان فراتر می رود پس از نظر مالی ارزش آن را دارد. جایی که قیمت خانه کمی دور از دسترس است، هزینه ساخت آپارتمان نوسازی حتی بهترین راه برای رسیدن به نردبان ملک است

نحوه یافتن ملک برای نوسازی

جلوگیری از گودال نوسازی پول: نکات برتر

با ارزیابی قیمت خانه های فروخته شده در محل مقدار سقف ملک را بررسی کنید. هزینه های برآورد شده برای کارهای مورد نیاز ملک را انجام دهید. بازسازی ویلا این مورد را به قیمت سؤال (یا قیمتی که ارائه می دهید) در خانه اضافه کنید و بررسی کنید که میزان سقف آن بیشتر است. بودجه محکم با 15 تا 20 درصد احتمالات ایجاد کنید. قبل از خرید مشاوره تخصصی بگیرید. هزینه استخدام نقشه بردار یا سازنده برای برآورد هزینه آثار کمتر از متعهد شدن به پروژه ای است که شما قادر به پرداخت آن نیستید. خواص رسیده برای نوسازی اغلب در جزئیات نماینده املاک به عنوان “نیاز به نوسازی” توصیف می شود. بازسازی ساختمان این می تواند به معنای هر چیزی از آشپزخانه جدید و برخی از اصلاحات زیبایی برای از بین بردن درختی است که در سالن در حال رشد است. ساخت آپارتمان دو طبقه بازسازی ویلا بنابراین قبل از جستجوی خانه بودجه خود را تعیین کنید و تصمیم بگیرید که چه میزان از آثار راضی هستید که می خواهید انجام دهید.

سپس می توانید جستجوی خود را شروع کنید. مکانهای آشکار عاملان املاک و بانکهای اطلاعاتی ملک آنلاین مانند Plotfinder هستند. حراج های محلی مکان مناسبی برای یافتن معامله است – راهنمای ما برای خرید خانه در حراجی را بررسی کنید. حتی ممکن است در خانه ای محلی که در حال حاضر در بازار وجود ندارد پتانسیل هایی را پیدا کرده باشید. بازسازی ساختمان بسیار نادر است اما غافل از آن – این که افرادی که قصد خرید و فروش را نداشتند ممکن است بعد از یک نامه خوب از طرف علاقه مند، فکر را سرگرم کنند.

شماره تماس جهت بازسازی پروژه های شما 09335361344

آیا بعضی از خانه ها ارزش بازسازی دارند؟

بنابراین چگونه مطمئن شوید که هنگام نوسازی خانه، با یک گودال پول گول نخورید؟ قبل از خرید، همیشه یک بررسی انجام دهید تا وضعیت ملک بررسی شود. این کار توسط یکی از اعضای انستیتوی رویال Chartered Surveyors (RICS) انجام خواهد شد که بازخورد خود را در مورد آنچه تعمیرات انجام می دهد انجام می دهد و از آنجا می توانید بازسازی آپارتمان هزینه های مربوط را تخمین بزنید. ساخت آپارتمان سه طبقه با این حال، قبل از اینکه حتی پیشنهاد پیشنهادی را در نظر بگیرید. بازسازی ویلا بازسازی ساختمان (یا شاید قبل از اینکه حتی یک بازدید را هم در نظر بگیرید) مواردی وجود دارد که چشم آموزش ندیده می تواند به دنبال آن باشد.گفته قدیمی این است که شما باید بدترین بدترین خیابان را در بهترین خیابان جستجو کنید و این توصیه برای هر کس که به دنبال معامله نوسازی است بسیار عالی است. مهم نیست که چقدر این ملک را شگفت آور کنید، تنها می تواند به خوبی منطقه ای که در آن قرار دارد، بازسازی آپارتمان پس امکانات محلی، مدارس و تأمین فضای سبز را بررسی کنید. یک بازدید از Google Street View در خیابان، احساس مکان را برای شما ایجاد می کند و هر چیزی را غیرقابل توصیف نشان می دهد.

می توانید بررسی کنید که چه میزان خواص مشابه در این نزدیکی در Rightmove و Zoopla برای آنها فروخته شده است. این ایده به شما می دهد حداکثر ارزش خانه مورد نظر خود را بدست آورید، بنابراین می دانید که بازده سرمایه گذاری شما چه ترمیم خواهد شد. تعمیر یک سقف می تواند شما را به عقب برگرداند، بنابراین می توانید کاشی های سقفی گمشده و آسیب دیده یا علائم الوارهای تعظیم را بررسی کنید. ساخت آپارتمان چهار طبقه اگر آب در آن جاری شده باشد، کاشی های گمشده نیز می تواند به معنای مشکل در داخل باشد. ویندوز نیز به میزان قابل توجهی به بودجه نوسازی شما اضافه می کند. ممکن است بخواهید لعاب منفرد را به دو برابر ارتقا دهید، بازسازی ساختمان باعث کاهش اتلاف گرما و هزینه های جاری در این فرایند می شود. اما در صورت امکان مراقب باشید که ویندوزهای دوره مشخص را حفظ کنید.

بازسازی دفتر شرکتی

آیا تغییرات برنامه ریزی شده شما مطابق با بقیه خیابان خواهد بود؟ ساخت آپارتمان پنج طبقه بازسازی ویلا بازسازی آپارتمان آیا آنها در خانه خود پیشرفت هایی ایجاد کرده اند که می تواند روی شما کار کند؟ سرانجام، آیا خانه ها به خوبی نگهداری می شوند که نشان می دهد همه به خواص خود افتخار می کنند؟

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

آیا محدوده ای برای تمدید وجود دارد؟

اگر خانه به اندازه کافی برای نیازهای شما بزرگ نیست در نظر بگیرید که چگونه می توانید آن را تغییر دهید تا آنرا اصلاح کنید. شاید بتوانید به راحتی فضای موجود مانند گاراژ یا زیر شیروانی را تبدیل کنید. اگر زمین اجازه می دهد، بازسازی ساختمان تبدیل یک شیروانی ساده بسیار مقرون به صرفه است. یا ممکن است این باغ به اندازه کافی بزرگ باشد که در ضمن فضای زیادی از فضای بیرون را برای لذت بردن از فضای عقب داشته باشد. باز هم، به نشانه هایی از آنچه ممکن است به خواص همسایه نگاه کنید.

آیا به بازسازی گسترده ای نیاز دارد؟

کارهای زیادی برای بهبود یک خانه وجود دارد، بازسازی آپارتمان اما اگر هزینه این کار بسیار بالا باشد و ROI خود را محدود کنید، بازسازی ویلا ممکن است این مال برای شما نباشد. در عوض به دنبال چیزی باشید که از نظر اندازه و چیدمان به آنچه نیاز دارید نزدیک باشد. این کار نباید دلال باشد، اما اگر خانه به طور کامل نیاز به بازنویسی و یا گرمایش مرکزی داشته باشد، ساخت آپارتمان شش طبقه  به دنبال 3000 – 5000 پوند دیگر برای هر شغل، به طور متوسط ​​در خانه سه خوابه هستید. علائم الکتریکی با قدمت جعبه فیوزهای قدیمی با فیوزهای سرامیکی و سوئیچ های چدنی است. کابل کشی سطح نصب شده؛ کابل های مشکی یا پارچه ای؛ سوئیچ های باکلیت و پریزهای قدیمی. اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی الکترونیک در یک خانه قدیمی را بخوانید.

شماره تماس جهت بازسازی پروژه های شما 09335361344

نوسازی یک خانه: گام به گام

در چه نظمی خانه ای را بازسازی می کنید؟ هنگامی که یک پروژه نوسازی خانه مناسب را پیدا کردید و خریداری کردید، بازسازی ساختمان باید اطمینان حاصل کنید که دنباله صحیح کارهای نوسازی خانه را برای بهترین نتیجه ممکن دنبال می کنید. ساخت آپارتمان هفت طبقه با استفاده از لیست چک ما بهترین گزینه ها را انتخاب کنید.

ویژگی های دوره تحقیق و محافظت از آنها

بازسازی آپارتمان با گذشت سالها، بسیاری از خانه های دوره ای از چیزهایی که باعث جذابیت آنها می شود، محروم شده اند. تیرها پوشانده شده اند ویندوزهای زیبا و زیبا با uPVC و شومینه های اصلی تعویض شده برای گزینه های برقی جایگزین شده اند. ناراحت کننده است که خانه هایی را ببینید که تمام شخصیت خود را از دست داده اند، اما قبل از اینکه به بررسی ویژگی های دوره “بازگرداندن” بپردازید، به یاد داشته باشید که می تواند به همان اندازه برای میراث یک خانه آسیب برساند تا آنچه را که در ابتدا وجود نداشت، نصب کنید – برخی تحقیقات با خانه خود آشنا شوید، قدمتی که در آن ساخته شده است و نوع افرادی که در آن زندگی می کنند. بازسازی ویلا به طور متوسط ​​تراس کارگران معمولی از یک شهرک شهر گرجستان نخواهد داشت، بنابراین در قالب های گچ زینتی و کتانی خود را نپوشید. بازسازی ساختمان شومینه های منبت کاری شده بهترین روش این است که ویژگی های موجود را تعمیر کنید بازسازی آپارتمان خانه را خشک و ایمن کنید و از بین بردن هرگونه اشتباه به خوبی که می تواند بر وضعیت ساختمان تأثیر بگذارد (مانند دیوارهای سنگی تنفس پوشانده شده در روکش های ضد آب غیرقابل نفوذ که باعث ایجاد رطوبت می شوند) استفاده کنید.

هزینه های نوسازی خانه خود را بیابید

قبل از گرفتن ملک، باید هزینه های نوسازی خانه را بطور کامل تحقیق کنید تا بررسی کنید که این پروژه از نظر مالی قابل دوام است، اما پس از تصرف در این قسمت، نگاه خوبی به اطراف خود داشته باشید و میزان کارها را به درستی ارزیابی کنید. ساخت آپارتمان هشت طبقه بازسازی ویلا تا بتوانید مفصل مالی دریافت کنید برنامه در محل. بازسازی آپارتمان برخی از وام دهندگان وام به شما کمک می کنند تا پروژه نوسازی خود را تأمین کنید و پول را با پرداخت های مرحله ای ارائه دهید. اگر در حال طی کردن این مسیر هستید، بدانید که آن مراحل در چه مرحله ای قرار دارند و تا چه زمانی انجام هر مرحله از نوسازی به پایان رسیده است.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

در موارد دیگر، باید واقع بین باشید که چه کارهایی را می توانید انجام دهید و چه موقع. اگر ملک در وضعیت سکونت پذیر نیست، اولویت اول شما باید ایمن و خشک بودن آن، با آب داغ و گرم کردن باشد تا بتوانید حرکت کنید. بازسازی ساختمان به خصوص اگر در حالی که کار ادامه می یابد، پول خود را برای زندگی در جای دیگر هزینه می کنید. تا زمانی که کارهای اصلی را تمام نکرده اید، می توانید تا زمانی که کارهای اصلی از بین نرفت، از جابجایی خودداری کنید، اما می توانید در بین تغییرات زیبایی زندگی کنید.

شماره تماس جهت بازسازی پروژه های شما 09335361344

هزینه بازسازی ساختمان

سارا بوی، توسعه دهنده و مجری تلویزیون، می گوید تصمیم گیری دقیقاً مبلغی را که باید خرج کنید، بسیار مهم است. او می گوید: ” قانون شماره یك بودجه و چسبیدن به آن است.” هزینه های مربوط به هر اتاق را انجام دهید. بازسازی ویلا بازسازی ساختمان در هر کاری از کارهای ساختاری، مانند زیرپوش گذاشتن، تا لمس های نهایی، فاکتور بگیرید، سپس همه این موارد را اضافه کنید تا ببینید آیا می توانید آن را بپردازید یا خیر. اگر یک پیمانکار در پروژه شما به شما کمک می کند، آنها باید یک نقل قول واضح به شما ارائه دهند، که به شما در بودجه شما کمک می کند. با این وجود توصیه می شود که شرایط اضطراری 10-20 درصد داشته باشید تا هزینه های غیر منتظره ای که می تواند هنگام نوسازی خانه های قدیمی ایجاد شود، فراهم شود. همچنین پس از اتمام کار ساختاری، باید بودجه جداگانه ای برای تزئین و اثاثیه منزل ایجاد کنید. نمایش خانه های واقعی | درباره بهترین راه های بهبود خانه در بودجه خود اطلاعات بیشتری کسب کنید اگر تصمیم دارید ساخت آپارتمان نه طبقه که چطور خانه خود را در بودجه خود تغییر دهید، بازسازی آپارتمان نمایش خانه های واقعی را بررسی کنید. هر دو هفته یکبار، جوخه های کوچک فضایی از یک صاحب خانه بازدید می کنند و سعی می کنند کار خانه خود را برای آنها انجام دهند

قبل از شروع، محدودیت های نوسازی را بررسی کنید

در صورتی که خانه شما درج شده باشد، باید در محل فروش برای شما آشکار شده باشد، اما اگر مطمئن نیستید، باید بررسی کنید، زیرا انجام کارهای غیرمجاز به یک خانه ذکر شده یک جرم است. بسیاری از ساختمانهای ساخته شده در حدود سال 1840 یا قبل از آن احتمالاً ذکر شده اند. بازسازی ساختمان و بیش از نیمی از میلیون ها نفر در انگلستان هستند. می توانید بررسی کنید که خانه شما در ساختمان های لیست شده بریتانیا قرار دارد یا خیر و در صورت وجود، برای ایجاد تغییرات نیاز به رضایت ساختمان ساختمان را دارید. حتی نقاشی یک خانه ذکر شده با رنگ پلاستیکی یا استفاده از گچ های گچی غیرمجاز است، بنابراین همیشه قبل از شروع کار بررسی کنید.

خانه ای که در یک منطقه حفاظت قرار دارد وضعیت محافظ دیگری دارد که می تواند اثر آن را تحت تأثیر قرار دهد. بازسازی ساختمان محدودیت ها در مناطق حفاظت معمولاً فقط بر نمای بیرونی آن تأثیر می گذارد، زیرا هدف از این کار حفظ یا ارتقاء شخصیت یا ظاهر یک منطقه است، اما حق توسعه مجاز شما (کارهایی که معمولاً بدون برنامه ریزی می توانید انجام دهید ) تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. بازسازی ویلا به این معنی که ممکن است برای کارهایی که در جای دیگری مجاز هستند، به برنامه ریزی رضایت دهید.

شماره تماس جهت بازسازی پروژه های شما 09335361344

برای برنامه ریزی رضایت دهید

بازسازی ویلا

هنگامی که برنامه های خود را انجام دادید، باید مشخص کنید که جنبه های نوسازی پیشنهادی شما به رضایت قانونی احتیاج دارد. بازسازی آپارتمان “معمار هوگو تاگمن، توصیه می کند:” اطمینان حاصل کنید که رضایت های مختلفی را که باید به آنها توجه کنید درک کرده اید. ” آیا اجازه استفاده از ساختمان به عنوان مسکن را دارید یا برای تغییر در مصالح استفاده نیاز به رضایت دارید؟ بازسازی ساختمان آیا این یک ساختمان ذکر شده است، آیا در یک منطقه حفاظت، حتی به مجوز برنامه ریزی نیاز دارید؟ حتی اگر این کار را نکنید، مطمئناً مجبور خواهید بود که مقررات مربوط به ساختمان را رعایت کنید و ممکن است شما نیاز به توافق دیوار مهمانی با همسایگان داشته باشید. یک معمار می تواند شما را از طریق این مین راهنمایی کند. اگر می خواهید بلافاصله کار را شروع کنید، با مرجع محلی خود بررسی کنید و پروژه هایی را که طبق طبقه بندی توسعه مجاز (PD) طبقه بندی شده اند انجام دهید، مانند تبدیل گاراژ موجود یا فضای سقف. اگر برای همه یا بخشی از کارهای پیشنهادی خود به رضایت قانونی احتیاج دارید، در میزان زمان مورد نیاز برای تعیین برنامه عامل باشید. تصمیم های برنامه ریزی قرار است هشت هفته و یک برنامه کامل در مورد مقررات مربوط به ساختمان پنج تا شش هفته طول بکشد.

 انجام یک نظرسنجی در مورد خفاش ها

خفاش ها عاشق نوک های تاریک و ساکت و گل و لای در خانه های قدیمی هستند بازسازی آپارتمان حتی بیشتر از این، اگر این خانه ها برای مدتی سکونت نداشته باشند. صدمه زدن به خفاش ها یا ایجاد مزاحمت در هنگام کباب کردن جرم است بنابراین یک بررسی خفاش انجام دهید و بدانید که آیا با پروژه خود می خواهید اقدامات ویژه ای انجام دهید یا خیر. نظرسنجی خفاش ها می تواند گران باشد اما جریمه های تعیین شده برای عدم استفاده از اقدامات احتیاطی و خفاش های مزاحم بیشتر است بنابراین تحقیقات خود را به خوبی انجام دهید زیرا انجام یک نظرسنجی خیلی دیر می تواند کارهایی را حفظ کند.

طرحی برای نوسازی خانه خود ایجاد کنید

ارزش آن است که برای تکمیل طراحی و اطمینان از اینکه املاک تمام شده پاسخگوی نیاز شما باشد وقت خود را صرف کنید. به این فکر کنید که تغییرات با ساختمان اصلی چگونه کار می کنند – آیا می خواهید با ملک موجود، افزونه هایی با آن ترکیب شوند؟ بازسازی ساختمان آیا می خواهید ظاهر اصلی آن را بازیابی کنید یا طراحی بیرونی خانه خود را به طرز چشمگیری تغییر دهید ؟ بازسازی ویلا از خود بپرسید که چه چیزی را می خواهید بدست آورید، سپس با یک طراح معماری مشورت کنید تا همه امکانات را بررسی کنید. بازسازی آپارتمان به دقت در مورد قرار گرفتن در اتاق نیز فکر کنید. سارا باین می گوید: “توجه خود را بر ایجاد نور طبیعی متمرکز کنید که قدرت تغییر و ارتقاء هر فضایی را دارد. ” هر جا ممکن باشد اتاقها را ترتیب دهید تا اکثر وقت خود را در جایی که نور است سپری کنید. همچنین این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که – یک فرد خوب می تواند مسیری طولانی را طی کند.

شماره تماس جهت بازسازی پروژه های شما 09335361344

نحوه بازسازی منزل

قبل از شروع کار، فرایند نوسازی خانه خود را تعیین کنید. بازسازی آپارتمان قبل از شروع کار، درمورد اقداماتی که برای نوسازی ملک باید انجام دهید، واضح باشید و آثاری را که در اثر پوسیدگی بیشتر یا تثبیت سازه متوقف شده اند در اولویت قرار دهید. ممکن است دریابید که در یک اتاق تأثیر می گذارد تا در اتاق دیگری تأثیر بگذارد (به خصوص در مواردی که لوله کشی و سیم کشی در آن دخیل باشد)، بنابراین یک چشم انداز واضح برای کل خانه داشته باشید و یک برنامه از کارها را تهیه کنید که در آن ترتیب کارها وجود دارد – به عنوان مثال، دوباره- قبل از نصب مجدد دیوارها سیم کشی تمام می شود.

اگر شما کارهای ساختاری بزرگی را انجام داده اید یا خانه را تمدید می کنید، ابتدا با متخصصان مناسب مشورت کنید زیرا ممکن است پیامدهای احتمالی از شما بی اطلاع باشد.

به عنوان مثال، تبدیل یک شیروانی ممکن است به عنوان شغلی جدا شده از طبقه زیرزمین خانه به نظر برسد، بازسازی آپارتمان اما اضافه کردن یک طبقه سکونت اضافی، مطالبات مربوط به مقررات ساختمانی را به همراه دارد و ممکن است. بازسازی ساختمان نیاز به درهای آتش، سیستم آبپاش و آلارم برق داشته باشد. شما باید از اوایل این موارد آگاه باشید زیرا بر بودجه و همچنین زیبایی شناسی املاک شما تأثیر می گذارد.

بهترین پیمانکاران را برای نوسازی خود پیدا کنید

از توصیه های خانواده و دوستان که با نحوه نوسازی یک خانه آشنا هستند استفاده کنید زیرا می توانند در یافتن یک معمار، سازنده و در صورت لزوم یک مدیر پروژه به شما کمک کنند – مگر اینکه شما در حال برنامه ریزی برای مدیریت نوسازی خودتان باشید. مایکل هولمز، متخصص نوآوری می گوید: ” شما باید در مهارت های هرکسی که در سایت خود کار می کند، بازسازی ساختمان احساس راحتی و اطمینان داشته باشید.”، اگر شما در حال خرید یک پروژه نوسازی، ارزش آن در نظر گرفتن یک متخصص، بازسازی ویلا مانند یک سازنده و یا معمار، با شما در یک دید برای گرفتن ایده از هزینه ها، که بعد از آن شما می توانید در این پیشنهاد شما را منعکس کند. “

 برای نوسازی خود از بیمه مناسب برخوردار شوید

کمتر کسی از اموال و محتویات آن را بیمه می کند. بازسازی آپارتمان اما بسیاری از آنها از اینکه محتویات خانه یا بیمه ساختمانها ممکن است برای کارهای گسترده ساختمانی پوشش ندهند، غافل هستند. اگر بدون پرداختن به این مسئله، تغییراتی را انجام دهید، بازسازی ویلا ممکن است متوجه شوید که خط مشی شما باطل است و در صورت عدم موفقیت ادعای غیرممکن است. همچنین شایان ذکر است که بیمه نامه های استاندارد فقط یک خانه مسکونی را تحت پوشش خود قرار می دهند، بنابراین اگر قصد دارید در حین انجام کار بیرون بروید، مطمئن شوید که شرکت بیمه شما می داند. بهترین کار برای گرفتن بیمه تخصصی نوسازی است. سطح مورد نیاز به کارهای انجام شده بستگی دارد.

بررسی کنید که پیمانکار اصلی شما بیمه سایت دارد. بازسازی ساختمان اگر در حال استخدام پیمانکاران فرعی هستید (و به این ترتیب نقش پیمانکار اصلی را بر عهده دارید)، باید بیمه سایت را مرتب کنید تا تحت پوشش مسئولیت عمومی، مسئولیت کارفرما، هزینه های قانونی و خسارت های موجود در سایت قرار بگیرید. اگر غیرقابل تصور اتفاق بیفتد، بیمه نشدن تأثیر عمده ای بر پروژه شما خواهد گذاشت.

صفر تا صد بازسازی ساختمان

ساخت سایت امن و مطمئن اولویت بعدی خود را، به دنبال هر ترخیص کالا از گمرک و یا تخریب کار است، می گوید: مایکل هولمز. سلامتی و ایمنی بر عهده صاحب ساختمان است، بنابراین ارزیابی ریسک و بیانیه روش تخریب، که شامل مقابله با زباله های خطرناک است، ضروری است. برای جستجوی آزبست و سایر خطرات، بررسی ضایعات خطرناک نیز ضروری است. هوگو تاگمن می گوید: مهم این است که به سمت تخریب شتاب ندهید. بازسازی آپارتمان من دیده ام كه ​​مردم با از بین بردن پارچه داخلی، موافقت خود را از ساختمان ذکر شده ناپدید می كنند، فقط فهمیدند كه آنها مرتكب جنایت شده اند. بازسازی ویلا مواظب باشید قبل از شروع کار، خدماتی مانند گاز و برق با خیال راحت قطع شوند. وقتی خلاص می شوید از زباله ها خلاص شوید، همه چیز را از دست ندهید – این نه تنها از نظر محیطی غیر دوستانه است، بلکه ممکن است در از راه درآمدزایی از وسایل و لوازم جانبی ناخواسته نیز دلسرد شوید. یک حیاط نجات ممکن است موافقت کند که برای مواد قدیمی بپردازد و شامل بخشی از معامله شود. اقلام معمولاً در چهار دسته جای می گیرند: نجات، فروش، خیریه یا نکته.

هر چیزی را که می توانید از آن استفاده کنید مانند وسایل بهداشتی قدیمی نجات دهید که در صورت نیاز می توان آن را تمیز و مجدداً مینا کرد. فروش چیزهایی که در شرایط خوبی هستند، اما مورد نیاز نیست. بازسازی ساختمان حیاط های نجات هر چیزی را از پنجره های قدیمی گرفته تا کاشی های پشت بام را می گیرند. eBay و Facebook Marketplace نیز مکان های خوبی هستند که فروش را آسان می کنند. با دادن آنها به شخص دیگری، به فروشگاه های خیریه (هنگام باز شدن مجدد) یا سازمان هایی که به مردم کمک می کنند خانه های خود را بسازند، مواردی را که هنوز هم می توان مورد استفاده قرار داد، بازیافت کنید. چیزهای سطل فقط در صورت آسیب دیدن فراتر از تعمیر. این باعث می شود هزینه های جست و خیز و تأثیرات محیطی شما کاهش یابد.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

شماره تماس جهت بازسازی پروژه های شما 09335361344

بازسازی منزل

به سادگی بیمه کردن خانه در حالی که در حال بازسازی است، کافی نیست – شما باید اطمینان حاصل کنید که ملک به اندازه کافی در برابر وقفه ها نیز محافظت می شود. اگر این ملک خالی است، در اشتباه فکر نکنید هیچ چیز ارزش برداشت ندارد: لوله ها، سیم کشی و نجات معماری همه می توانند به سرقت بروند یا خرابکاری شوند. در ویندوز و درهای دارای خواص دوره ای مستعد پوسیدگی هستند و ممکن است محافظ خانه شما را تامین نکنند. بازسازی آپارتمان حتی اگر قصد دارید در نهایت آنها را جایگزین کنید، برای اضافه کردن قفل برای مدت فوریت وقت استفاده کنید. بازسازی ساختمان وقتی فکر می کنید اگر خانه در آن شکسته شود چقدر می توانستید از دست بدهید پول هدر نمی رود. هنگامی که می خواهید ویندوز را جایگزین کنید، بازسازی ویلا اطمینان حاصل کنید که آنها به اندازه کافی بین قدیمی های حذف شده و موارد جدیدی که قرار گرفته اند سوار شده اند.

وضعیت ساختمان را ارزیابی کرده و آن را تثبیت کنید

اولین مرحله از هر پروژه نوسازی =، ارزیابی دقیق از وضعیت فعلی ملک است. این واقعا مهم است که بدانید چه مشکلات شما هستند تا در برابر =، می گوید: هوگو Tugman، بنیانگذار معمار خانه شما. : سرمایه گذاری در یک بررسی اندازه گیری از ساختمان به شما برنامه دقیق و بررسی شرایط است که در مورد مسائل را گزارش خواهد کرد مانند مرطوب آموزش زبان، آلودگی یا فرونشست. هر بنایی که بیش از چند ماه از آن خالی بماند ناگزیر شروع به خراب شدن خواهد کرد. بازسازی آپارتمان در حالی که برنامه های خود را نهایی می کنید، با پوشاندن درب های مفقود شده، پنجره ها و بخش های بام، اطمینان حاصل کنید که هوا از نظر هوایی تنگ است. بازسازی ساختمان همچنین ممکن است لازم باشد که تثبیت ساختاری موقت را فوراً عملی کنید. این ممکن است به معنای پیوندهای فلزی برای متوقف کردن انتشار جانبی در دیوارها یا سقف یا داربست برای جلوگیری از ریزش بیشتر باشد.

بازسازی نهاد های دولتی

زندگی در مجاورت یک ساختمان در محل می تواند تقریباً به همان اندازه استرس زا باشد که زندگی در یک خانه. به یاد داشته باشید که علاقه ای به کارهایی که همسایگان خود انجام نمی دهند، دارید بازسازی ویلا بنابراین در هنگام مقابله با نوسازی منزل، ملاحظه و شفاف باشید و موجبات بروز هرگونه ناراحتی در شما فراهم شود.

اطمینان حاصل کنید که سازندگان شما از چیزهایی مانند ورودی های مشترک و مناطق مشترک اطلاع می دهند بازسازی آپارتمان تا آنها را کثیف و مانع نگذارند. همچنین باید به همسایگان خود درباره وسایل نقلیه بزرگ تحویل و سر و صدای زیاد هشدار دهید. بازسازی ساختمان ممکن است برخی افراد از داشتن تعداد زیادی از غریبه ها که در نزدیکی اموال خود کار می کنند نگران باشند، بنابراین معرفی آنها به تیم شما روشی مناسب برای راحت کردن ذهن آنها است.

سازندگان خود را فراموش نکنید

شما باید اطمینان حاصل کنید که نیاز سازندگان خود را که روی خانه شما کار می کنند، تأمین می کنید. به آنها بگویید که در کجا می توانند با خیال راحت پارک کنند، جایی را برای آنها فراهم کنند تا استراحت کنند و یک پرتالو استخدام کنند. بازسازی ویلا آنها مهمترین رابطه سالم با سازندگان شما جدایی بین سایت ساختمان و خانه شما است، بنابراین در صورت امکان امکانات رفاهی را از هم جدا کنید.

کار اصلی نوسازی ساختمان را شروع کنید

اکنون هر کار بزرگ در ساختمان می تواند انجام شود، زیرا ساختار موجود پایدار است و باید از قبل مشکلات پنهان دیگری کشف نشده بود. بازسازی ساختمان برای محافظت از هر قسمت از ساختمان كه می تواند در مرحله اصلی ساخت و ساز در معرض آسیب باشد، به ویژه در ساختمانهای ذکر شده، اقدامات لازم انجام شود.

شماره تماس جهت بازسازی پروژه های شما 09335361344

هوگو تاگمن می گوید: ” این قسمت از نوسازی معمولاً با هرگونه کار زیر زمینی، مانند پایه و زهکشی آغاز می شود.، هر سازه های جدید و یا اصلاح، مانند پسوند و تبدیل، پس از آن می توانید به پایان رسید، دیوارها، کف، سقف ساخته شده و دهانه برای درها و پنجره ها تشکیل شده است. “

اقدامات ضد عایق و عایق جدید در این مرحله گنجانیده می شود و همه مشکلات مرطوب موجود را می توان مرتب کرد. بازسازی آپارتمان همیشه از یک متخصص مستقل برای بررسی هرگونه مرطوب استفاده کنید و در مورد راه حل مناسب توصیه کنید. بازسازی ساختمان ضد آب بودن غیرقابل نفوذ ممکن است برای خانه های مدرن ایده آل باشد، اما می تواند آسیب بیشتری نسبت به خوبی در خاصیت دوره ای با دیوار جامد داشته باشد. اغلب، این مشکل با استفاده از روش های غیر تهاجمی، از جمله بهبود زهکشی در زمین و تهویه یا حتی فقط بازگرداندن گرمایش قابل حل است.

ساختمان را به صورت سبک وزن بسازید.

این یک گام اساسی برای اطمینان از بهترین شانس موفقیت هنگام نوسازی یک خانه است. این امر نیاز به کار اضافی و حتی تعمیرات احتمالی را در این خطه به شدت کاهش می دهد، بنابراین هیچ وقت (یا پول) تلف نمی شود. مایکل هولمز می گوید: ” این مهم است که به سرعت ملک خود را به اندازه کافی مرطوب کنید زیرا بسیاری از مراحل بعدی، مانند گچ کاری، برق و کارگاه، به یک ساختمان خشک احتیاج دارند. گرفتن پوشش سقف در، با تمام flashings مرتبط و مهر و موم آب و هوا، بسیار حیاتی است، می افزاید: هوگو Tugman. همچنین قرار دادن درب و پنجره نیز یک قدم بزرگ به جلو است. با ادامه کار آنها را در حمایت موقت بپیچانید. بازسازی ساختمان ‘ در حالی که داربست به پایان رسیده است، خوب است که بررسی پشته های دودکش و گلدان ها پایدار و شفاف باشد و برای جایگزینی یا ترمیم چراغ های فلزی سرب، لثه، فاسیا، سوفی، رندر و روکش فلزی استفاده شود.

با اولین رفع اشکال شروع کنید.

اگر شما طرح داخلی ملک را تغییر می دهید، این مرحله ای است که دیوارهای گل میخ ساخته می شوند و راه پله ها، روکش درب، پرده های پنجره و حفره های نصب شده، آماده کار برای گچ کاری ها می شوند. پس از اتمام این کار، لوله ها و کابل های آب گرم و سرد، گاز، برق، تلفن، اینترنت و زهکشی زباله در کف، دیوار و سقف نصب می شود. بازسازی ساختمان هوگو توگمن توضیح می دهد: “کابلها در مکانهای مناسب چراغها و نقاط برق قرار نخواهند گرفت، بازسازی آپارتمان در حالی که لولهها در موقعیتهای مناسب برای حوضهها، حمامها و توالتها تنظیم می شوند. بازسازی ویلا گرمایش زیر زمینی نیز اولین مورد مهم برای رفع اشکال است و باید قبل از قرار دادن کف روی آنها از آسیب دیدن لوله ها جلوگیری کرد.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی رستوران

18- سقف ها را بچرخانید و کف آن را بگذارید.

اکنون سقفها سوار می شوند و کابل ها را طبق برنامه روشنایی به حالت خود قرار می دهند. دیوارها را می توان با تخته سنگ و تخته کف یا روکش فلزی روکش کرد. هوگو می گوید: “دیوارها و سقف ها سپس می توانند گچ گرفته شوند و برای اولین بار احساس به اندازه اتاقها می دهید.” گچ و پیچ باید خشک شود، که می تواند از دو تا شش هفته طول بکشد. بازسازی ساختمان هر چه مدت بیشتری از آن باقی بماند، خطر ایجاد رطوبت کمتر باعث ایجاد مشکل در کارگاههای ثابت و کفهای چوبی می شود.

به رفع دوم بروید

راه حل دوم به همه مواردی که در زیر گچ کاری های موفق خانه می پردازیم همانطور که در بالا توضیح داده شده است. این شامل لوازم جانبی است که نیاز به سیم کشی دارند. وسایلی که به لوله کشی احتیاج دارند، درها و موارد دیگر که اساساً خانه ای را زنده می کنند. تعمیر دوم می تواند یک مرحله بسیار هیجان انگیز است، بازسازی ساختمان اما همچنین می تواند بسیاری از خسته کننده باشد را به عنوان اغلب به نظر می رسد به یک ابدیت، می گوید: هوگو Tugman. این جا است که بسیاری از مواردی که با آنها در خانه تعامل برقرار می کنید نصب می شوند. بازسازی ویلا آشپزخانه ها، وسایل و میز کار، سرویس های بهداشتی و شیرهای برقی در حمام ها، نورپردازی در سقف ها و نقاط برق در دیوارها در موقعیت قرار می گیرند. بازسازی آپارتمان و به کابل ها و لوله هایی که در اولین مرحله تعمیر در مکان های مناسب آورده شده اند، وصل می شوند. دیگ بخار و سیستم گرمایش نیز فعال می شود.

و همچنین آشپزخانه، می خواهید حمام را در این مرحله نیز مرتب کنید. بازسازی ساختمان این یک مرحله بسیار مهم است زیرا برخی از وام دهندگان وام تصریح می کنند که ملک باید با آشپزخانه کار و حمام قابل سکونت باشد. اگر قبلاً مجبور شده اید تحت شرایط مختلف وام بگیرید، اکنون می توانید وام خود را در مورد پیشرفت به روز کنید.

بعد از اتمام پروژه بازسازی ساختمان برای تزیینات اقدام کنید.

تزئین بخشی از پروژه ای است که مردم بیشتر منتظر آن هستند. بازسازی ویلا اینجاست که شما واقعاً می خواهید مهر خود را بر روی خانه خود بگذارید و آن را مال شما قرار دهید. که در آن ما سنگین و کار خشن در نخستین مرحله، در حال حاضر ما باید سبک تر، هزینه ساخت برج مسکونی کار دقیق تر که در آن نیاز به مراقبت به به پس از اتمام آسیب انجام شود و برای نصب سطح اقلام، راست و در خط می گوید: هوگو Tugman.

راه پله ها، تخته های دامن و کمد می تواند در آن قرار داده شود، کفهای کف قابل نصب باشد، بازسازی ساختمان کاشی ها را می توان نصب کرد و کار تزئینات نیز می تواند آغاز شود. مایکل هولمز هشدار می دهد: “شما می توانید با نصب نکردن زیر واحدهای آشپزخانه و جزایر، هزینه ای را در کفهای گران قیمت کف صرفه جویی کنید، اما اگر بعداً تصمیم به تغییر طرح گرفتید می تواند یک اقتصاد نادرست را اثبات کند.” در هر صورت، تخته های دامن همیشه بهتر است بعد از اتمام کف سخت.

طرح های رنگی که شما انتخاب می کنید بستگی به این دارد که آیا این خانه برای زندگی است یا پروژه ای که قصد دارید طی چند سال از آن بفروشید. سارا باین می گوید: “من فهمیدم که بهتر است با گذر از روند داخلی، به یک طراحی کلاسیک با کیفیت و کلاسیک بپردازیم. هنگام انتخاب یک طرح به طول عمر فکر کنید. بازسازی آپارتمان اگر می خواهید خانه خود را بسازید، بازسازی ویلا همیشه می توانید موارد لوکس را بعداً مورد بررسی قرار دهید، بنابراین به دنبال ایجاد یک بوم قوی برای ساخت سالهای آینده باشید. شما می توانید مارک خود را در هر قسمت از خانه خود بسازید، و چه به دنبال ایده های حمام هستید یا برای مشاوره در مورد طراحی آشپزخانه و الهام گرفتن از دکوراسیون، ما می توانیم کمک کنیم.

شماره تماس جهت بازسازی پروژه های شما 09335361344

بعد از اتمام بازسازی ساختمان مرتب بچینید.

مگر اینکه یک مدیر پروژه استخدام کرده باشید که بر همه شرکتهای فرعی نظارت داشته باشد، بر عهده شما خواهد بود تا مطمئن شوید بازسازی ساختمان که سایت در انتهای روز مرتب است. هر تجارت شخصی برای حفظ و مرتب کردن محل کار خود، بازسازی ویلا آنچه را که ممکن است انجام می دهد، بازسازی آپارتمان اما اجتناب ناپذیر است که یک مقدار معضل مشترک ایجاد شود که هیچ کس مسئولیت آن را برعهده نگیرد. بازسازی ساختمان در پایان روز هر روز قدم بزنید و مرتباً مرتب باشید تا اطمینان حاصل کنید که افرادی که از روز بعد وارد کار می شوند، کار خود را شروع نمی کنند، مهار نشده اند.

تماس با ما